Зливи, грози, град і шквальний вітер: синоптик попередив про погіршення погоди в декількох областях України

В Україні тривалий час було дуже спекотно та сухо, але синоптики обіцяють, що дуже скоро погода кардинально зміниться. В яких областях очікуються дощі, зливи та навіть град?

Усе літо в Україні було неймовірно спекотно, однак погодні умови обіцяють сильно змінитися, і настануть ці зміни найближчим часом.

Так, температура повітря буде сильно підніматися та опускатися, тому треба бути готовим до того, що ввечері та вночі доведеться тепло одягатися. Також не менш важливим є фактор магнітних бурь, які от-от мають розпочатися. Тому варто бути готовим до наслідків та запастися  терпінням.

Погода в Україні на серпень

Синоптики обіцяють кардинальну зміну погоди на Півдні та Сході України. Так, у східних областях температура повітря почне зниживутися, а також очікуються дощі. В Києві також буде дуже паспорно та не обійдеться без опадів.

Погода в Україні на серпень

На Заході України буде сильний вітер. Так, 17 серпня вдень в Україні через грози, в Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Одеській, Київській та Миколаївській областях через значні дощі оголошено І рівень небезпеки, жовтий.

Варто відмітити, що погана погода буде спостерігатися по всій території України, втім, жителям вищевказаних регіонів необхідно бути особливо уважними, а також не забувати про обережність на дорогах.

Варто відмітити, що за повір’ям, погода 17 серпня визначала, яким буде листопад: Авдотья малиновка погожа – напередодні зими видасться гарною, а якщо дощова, похмура – ​​настане листопад сірий, сніжний та холодний. Якщо день видався спекотним і задушливим – це до затяжних дрібних дощів.

Погода в Україні на серпень

Також в цей день за традицією збирали на городах огірки, цибулю та часник, а ботву викидали в яму. Вважається, що це останній день врожаю огірків, а останній збір виходить вельми поганим.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини