Всього одне слово потрібно сказати 40 разів у Великдень – воно принесе достаток. Прикмети 16 квітня

Існує безліч прикмет, щоб привернути достаток та удачу. Особливу силу вони набувають у свята. Що необхідно робити у Великдень, щоб цей день приніс благо?

У великодній день віруючі традиційно ходили в гості та пригощали всіх бажаючих освяченими пасками та яйцями. Тим більше, що неділя – ідеальний день для відпочинку та спілкування з рідними. Цього дня важливо було виявляти щедрість, яка обіцяла на наступний рік багатство та радість. Цього дня слід радіти, інакше, якщо вірити народним прикметам, поганий настрій ще довго не відпустить.

Вважається, що в цей день також посилюється потужність та ефективність магічних обрядів. Однак, церква негативно ставиться до подібних дій, а тому можна обійтися звичайнісінькими прикметами. Виконавши декілька простих дій, можна гарантувати собі благо на цілий рік та привернути удачу у свій дім. Як же це можна зробити?

Народні прикмети на Великдень

Великодні паски
Народні прикмети на Великдень

Накритий за всіма правилами великодній стіл приверне успіх та процвітання в дім. Щоб гроші водилися вдома, крихти після бенкету потрібно не викинути, а згодувати птахам.

Добробут досить швидко покращиться, якщо після освячення великодніх наїдків роздати паски та крашанки усім нужденним.

Для того, щоб привернути багатства, у великодній ранок варто умиватися лише водою, залишеною з Чистого четверга.

Що не можна робити на Великдень

Не варто починати щось нове, змінювати рід діяльності.
У святковий день не варто займатися збиранням.
Не можна проливати воду на стіл — чекай на лихо та нещастя.

Якщо крига все ще стоїть на річках, то улову не буде до літа.
Стоїть дощовий день, отже весна буде холодною та затяжною.
Якщо день ясний, але у мати-й-мачухи квіти закрилися раніше 18 години, то незабаром прийде негода. Літо також буде прохолодним, якщо після грози похолодало.

Якщо березового соку в достатку, дощ все літо не відступить. Південний вітер віщує хороший урожай зернових, а ось північний — до негоди та поганого врожаю ярих.

Не забувайте, що ваш настрій, ставлення, позитив також напряму впливають на те, як надалі пройде рік, що він вам принесе і якими подіями буде наповнений. І головне, не забувайте, що це свято сімейне, а отже дає можливість провести дорогоцінний час у родинному колі.

Схожі статті

Китайський Новий рік 2024: традиції та забобони, яких слід дотримуватися, щоб привернути у своє життя удачу

10 лютого Азія святкує Китайський Новий рік. Це особливий день у культурі та усіх можливих традиціях, вчених та навіть філософських течіях. І що цікаво, він переплітається навіть з нашими традиціями.

Як пофарбувати яйця на Великдень: ТОП-3 оригінальних способи фарбування крашанок у святковий кошик

Одна із найкращих традицій Великодня — це фарбування яєць. Часто люди обирають найпростіший варіант оздоблення — наклеїти наліпку. Сьогодні ми поділимось цікавими та креативними способами прикрашання яєць.