Церковне свято 25 листопада: що можна і не можна робити на день Йоана Милостивого – традиції, прикмети

Йоан був священнослужителем. За свою добру вдачу, спокійний мудрий характер люди полюбили його всі серцем. Дорослі й малі з радістю слухали проповіді та отримували християнські поради. Багатьох навернув чоловік у віру Христову. Справжні дива почали творитися після кончини святого. Старі наповнювалися силою, прикладаючись до нього, молодим розуму додавалося, а дітям літа безтурботності продовжувалися.

Церковне свято 25 листопада

25 листопада Йоан Милостивий почує кожну молитву і донесе її до самих Небес. Свято його вважається несуворим, можна не дотримуватися посту, але краще не сваритися сьогодні та не починати нових справ.

Для того, щоб Господь захистив невидимою бронею та допоміг у скрутних ситуаціях, прочитайте перед виходом із дому таку коротку молитву. Хоч і складається вона з 8-ми слів, але діє одразу:

“Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас”

Пошепки тричі скажіть обов’язково “Амінь” і не розмовляйте ні з ким по дорозі. Важливо, аби всі сказані сьогодні слова були щирими та несли добро. Не скупіться на компліменти подрузі або привітайтеся і побажайте гарного дня продавчині, у якої купуєте щодня.

Практикуйте 25 листопада гарні вчинки, незлі підбадьорюючі фрази і вже ввечері ви відчуєте, як ваша душа наповнилася теплою енергією. Якщо весь день ви проведете на позитиві, на вас чекатиме міцний сон, що дасть сил і на 26 число. Перед тим, як йти у ліжко, не забудьте прочитати “Отче наш”. Так ви закріпите результат. Перехрестіть не лише себе, а й свою кімнату, а образ Божий розверніть у свій бік.

Схожі новини