Церковне свято 25 листопада: що можна і не можна робити на день Йоана Милостивого – традиції, прикмети

25 листопада церква традиційно відзначає день Йоана Милостивого. Його мощі творять справжні дива, а свято на честь його пам'яті дарує всім віруючим та невіруючим на собі відчути благо Господнє та силу Всевишнього. Ми пропонуємо відзначити канонізованого і попросити для себе захисту.

Йоан був священнослужителем. За свою добру вдачу, спокійний мудрий характер люди полюбили його всі серцем. Дорослі й малі з радістю слухали проповіді та отримували християнські поради. Багатьох навернув чоловік у віру Христову. Справжні дива почали творитися після кончини святого. Старі наповнювалися силою, прикладаючись до нього, молодим розуму додавалося, а дітям літа безтурботності продовжувалися.

Церковне свято 25 листопада

25 листопада Йоан Милостивий почує кожну молитву і донесе її до самих Небес. Свято його вважається несуворим, можна не дотримуватися посту, але краще не сваритися сьогодні та не починати нових справ.

Для того, щоб Господь захистив невидимою бронею та допоміг у скрутних ситуаціях, прочитайте перед виходом із дому таку коротку молитву. Хоч і складається вона з 8-ми слів, але діє одразу:

“Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас”

Пошепки тричі скажіть обов’язково “Амінь” і не розмовляйте ні з ким по дорозі. Важливо, аби всі сказані сьогодні слова були щирими та несли добро. Не скупіться на компліменти подрузі або привітайтеся і побажайте гарного дня продавчині, у якої купуєте щодня.

Практикуйте 25 листопада гарні вчинки, незлі підбадьорюючі фрази і вже ввечері ви відчуєте, як ваша душа наповнилася теплою енергією. Якщо весь день ви проведете на позитиві, на вас чекатиме міцний сон, що дасть сил і на 26 число. Перед тим, як йти у ліжко, не забудьте прочитати “Отче наш”. Так ви закріпите результат. Перехрестіть не лише себе, а й свою кімнату, а образ Божий розверніть у свій бік.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 26 листопада

Церковне свято 26 листопада: що можна і не можна робити на день Іоанна Златоуста – традиції, прикмети

Його називають учителем церкви - Іоанн Златоуст сьогодні згадується всіма християнами світу. Його підносять на один ступінь з Василем Великим та Георгієм Богословом. У день своєї пам'яті святий дослухається до кожної молитви та особисто просить у Бога добробуту кожному.
Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі

Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі: форми, як у молодої – наче не народжувала (ФОТО)

Цього року життя Святослава Вакарчука перевернулося на 180 градусів: народився син. Одразу мережа почала шукати сліди появи нової жінки у життя музиканта, адже з першою дружиною Лялею він розлучився дуже несподівано та швидко. Нова потенційна обраниця виявилася ще тою штучкою.
Народили від таємних чоловіків

Народили від таємних чоловіків: Алла Мазур, Світлана Лобода та інші зірки, які приховують імена батьків своїх дітей

Життя знаменитостей означає бути постійно в центрі уваги. Папараці, журналісти та прихильники прагнуть знати все про зірок, особливо ті теми, які стосуються особистого життя. Зазвичай, відомим людям складно щось приховати від преси, однак деяким артисткам вдалося зберегти у таємниці ім'я батька своїх дітей.
Надія Мейхер

Улюблениця Меладзе Надія Мейхер похизувалася фігурою в 39 років у боді: ось де справжня ВІА Гра

Екс-солістка гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер завжди користувалася популярністю серед чоловіків. Її неодноразово називали найпривабливішою та найкращою вокалісткою колективу. І навіть після того, як Надя пішла у вільне плавання вона продовжує вражати прихильників своєю неповторною жіночною енергетикою.
Влад та Ліліана Ями

“Воно того не варте”: Дружина Влада Ями показала свій справжній характер і майже зіпсувала відпочинок родині

Влад Яма разом з дружиною Ліліаною та сином Леоном здійснив свою мрію та полетів у відпустку на Мальдіви. Зірковий хореограф зізнавався, що давно хотів відвідати саме цей курорт, але ніяк не наважувався. Зараз подружжя продовжує ділитися своїми враженнями від відпочинку в соціальних мережах.

Популярне

Останні новини