14 травня 2022: яке сьогодні свято, що можна і не можна робити на день пам’яті пророка Єремія, традиції, прикмети

На свято 14 травня православна церква вшановує пророка Єремія, який був вірним послідовником Христа. Кожне слово сьогодні має специфічну енергетику.

Пророка Єремія православна церква дуже шанує, адже свого часу він показав багатьом душам невіруючим Правду Господню і дива Всевишнього.

Втім, за народною традицією 14 травня ми відзначаємо ще й Гулений день. Вважається, що сьогодні розгулюються грози, які чистять землю перед Трійцею.

Церковне свято 15 листопада
14 травня 2022: яке сьогодні свято

На Гулений день слова мають особливу енергетику. Ними можна заряджати воду, а ось лихословити не можна. Так можна навіть зурочити людину.

На здоров’я ми радимо прочитати таку молитву:

О Пречиста Богомати. Всецарице! Почуй розпачливе зітхання наше перед чудотворним образом Твоїм, який зі святинь Афону у Київську Русь перенесений; зглянься над дітьми Твоїми, які терплять від невиліковних захворювань і до святого образу Твого припадають!

Як птахи крилами покривають пташенят своїх, так і Ти сьогодні, Вічножива, покрий нас Багатоцілебним Твоїм Омофором, а там, де люті хвороби перемагають нас, будь підтримкою в наших терпіннях. Там, де темрява відчаю в душі наші вселилася, нехай засяє непереможне Боже Світло! Малодушних потіш, немічних укріпи, жорстоким серце змягчи і подаруй їм просвічення. Зціли хвороби людей Твоїх о Всемилостива Царице! Розум і руки лікарів наших благослови, щоб служили знаряддям Всесильного Лікаря, Христа Спасителя нашого. Ти весь час перебуваєш з нами, тому і молимось перед Твоїм образом, Владичице! Простягни руки Твої наповнені зціленням і лікуванням, Радосте в скорботах і Потіхо в печалі. А ми, отримавши Чудодійну Силу Твою, прославляємо Живоначальну Нероздільну Тройцю: Отця, і Сина, і Святого Духа, на віки віків. Амінь. 

Нагадаємо також, що іменини сьогодні у Ніни, Макара і Тамари. Не забудьте привітати всіх близьких!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини