23 червня 2022: яке сьогодні свято, що можна і не можна робити на день пам’яті святого Теотея, традиції

23-те червня - важливий день у церковному календарі. Сьогодні згадують святого мученика Теотея або Тимофія, як заведено називати його у нас.

Сьогоднішній день – справжня брама у потойбічний світ. Здавна вважалося, що на Тимофія слід уважно ставитися до сновидінь та знаків природних явищ. 23-го червня не можна нікому бажати зла у плані здоров’я. Вважалося, що все сказане вертається назад, але у 10-кратному розмірі.

23 червня 2022: яке сьогодні свято

Працювати на Теотея – можна, але не забудьте, що сьогодні черговий день Петрового посту. У четвер на цьому тижні не заборонена риба у раціоні, страви з грибів. Проте, перед трапезою необхідно неодмінно помолитися. Текст, який ви знайдете нижче – допоможи поліпшити ефект від лікування, допоможе полегшити біль. Прочитайте його кілька разів, аби закарбувати у пам’яті – тоді молитва Божа буде завжди поруч з вами.

Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини твої Він прощає, всі недуги твої оздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує.

Господи, вислухай молитву мою, і благання моє нехай дійде до Тебе! Помилуй мене, Господи, – я ж бо слабий, оздоров мене, Господи, бо тремтять мої кості, і душа моя сильно стривожена … Гине тіло моє й моє серце, та Бог – скеля серця мого й моя доля навіки.

Я в ім’я Господа кличу: О Господи, визволи ж душу мою! Господь милостивий та справедливий, і наш Бог милосердний! Пильнує Господь недосвідчених, – став я недужий, та Він допоможе мені! Вернися, о душе моя, до свого відпочинку, бо Господь робить добре тобі, бо від смерті Ти визволяєш душу мою, від сльози моє око, ногу мою від спотикання. Я ходитиму перед обличчям Господнім на землях живих!

Господь очі живим відкриє, Господь випростовує зігнутих, Господь милує праведних!

Господь любить тих, що бояться Його, що надію складають на милість Його!

Нагадаємо, що День Ангела 23-го червня відзначає: Олександр, Олексій, Андрій, Ганна, Антоніна, Василь, Герасим, Іван, Ігнатій, Ілля, Інокентій, Кузьма, Макар, Микола, Павло, Тетяна, Тимофій.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини