Церковне свято 30 жовтня 2022 року: що можна і не можна робити на День пророка Осії традиції, прикмети

Церковне свято 30 жовтня 2022 року увійшло у православну традицію, як день, присвячений пророку Осії. Святий відрив серце Всевишньому та отримав дар робити передбачення. Також вірянин навчився їх записувати. Для багатьох він може стати прикладом прагнення до нових знань, вірності заповітам Божим.

А ось у народі передостанній день жовтня називали Колесником. Саме у цю дату люди активно починали готуватися до зими, з возів знімали колеса, діставали сани і перевіряли їх на міцність. Не запрягали 30 числа коней і давали їм перепочити.

Церковне свято 30 жовтня 2022 року: всі заборони дня

27 вересня 2022 року: яке сьогодні народне свято
Церковне свято 30 жовтня 2022 року: що можна і не можна робити

У сьогоднішню дату не можна лінуватися та гуляти пишних свят. Листопад завжди був непередбачуваним для українців місяцем, саме тому 30 жовтня слід приділити увагу праці.

Крім цього заборонялося у цей день лихословити та піддаватися спокусам зеленого змію. Також церковники радять не забувати про Слово Боже і звернутися до молитов.

Щодо прикмет, зверніть увагу на туман у вранішню пору: якщо він густий та високий — тиждень ще буде сонячно.

Церковне свято 30 жовтня 2022 року: молитва для православних

Церковне свято 30 жовтня 2022 року: що можна і не можна робити

Бажано у цей день щиро попросити у Господа міцного здоров’я та звернутися до нього такими рядками:

Боже наш милостивий Всевишній, яко до тебе, як до помічника першого прибігаю та благословителя душі моєї. Не полиши мене у біді та дай наснаги пережити всі випробування Твої, бо хрест мій не потяжіє мені ніколи. І наділи міццю фізичною та духовною, силою у руках і тілі. І не пошли мені хворі, аби випробувати мій дух, бо віра моя у тебе не погасне ніколи. Амінь.

Нагадаємо, що на церковне свято 30 жовтня іменини святкують: Анатолій, Андрій, Антон, Йосип, Кузьма, Леонтій, Олександр, Сергій, Юліан.

Схожі новини