12 червня: хто сьогодні святкує День ангела? Наталія Могилевська приймає вітання

Церковний календар допомагає вірянам знати найактуальнішу інформацію про різні свята й дотримуватися усіх настанов та правил. Дізнаймося, хто святкує День ангела 12 червня.

Посидьте та проведіть свій час в колі родини, особливо, якщо сьогодні ви зустрічаєте власні іменини. Отож, 12 червня День ангела святкують ряд імен: Василь, Яків, Іларіон, Ісаакій, Наталя.

З представників українських знаменитостей попросити про здійснення найзаповітнішого бажання, а також помолитися за власну безпеку може відома співачка країни Наталія Могилевська.

Наталія Могилевська
12 червня: хто сьогодні святкує День ангела?

Окрім цього, всі віряни сьогодні вшановують пам’ять преподобного Ісаакія. Тому, існує низка правил та порад, який варто дотримувати, аби не згрішити перед Всевишнім: не варто купатися у водоймах, адже можна зустріти русалок; не вбивайте змій, інакше накликаєте біду в родину; заборонені будь-які роботи в полі або заняття рукоділлям.

В народних прикметах Ісаакія називали Змієвиком, тому цього дня не радять вбивати змій, бо їх родичі будуть вам мстити. Предки вірили, якщо людину вкусить змія 12 червня, то її ніяк не врятувати. Звичайно, вірити прикметам та мудрощам, які пішли з давніх-давен справа кожної свідомої особистості, однак бути обізнаним та ознайомитися з інформацією все-таки варто.

Проте свято День ангела – щире, світле та позитивне, яке віряни радять провести в атмосфері духовності, тиші, спокої та гармонії з родиною, собою та власним ангелом-охоронцем.

Тож, вітаємо всіх вищеперерахованих імен та відому українську музичну виконавицю Наталію Могилевську.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.