16 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Олександр Педан приймають вітання

Іменинами зазвичай називають свято певної особи, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я вона носить, які можуть не збігатися з датою фактичного дня народження людини.

У багатьох народів світу існує віра в особливий зв’язок людини та її імені, тому варто знати, що воно означає перед тим, як назвати новонародженого. Отож, 16 липня День ангела відзначають: Анатолій, Андрій, Олександр, Василь, Євлампій, Георгій, Іван, Костянтин, Михайло, Марк, Філіп, Хома.

З представників українських знаменитостей свої іменини мають – український шоумен, радіо та телеведучий Анатолій Анатоліч й шоумен, телеведучий Олександр Педан.

Цікаво, але обоє чоловіків працюють в однаковій сфері діяльності, тому їх можна вважати конкурентами, однак заявити про себе вони змогли на різних телеканалах. Анатолій Анатоліч був ведучий багатьох програм на каналах 1+1 та Україна. Його проєкти: вокальне шоу “Голос країни”, ранкове шоу “Сніданок з 1+1”, “Ранок з Україною” та авторський проєкт “Правила граматики”.

Анатолій Анатоліч
Хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч приймає вітання

Олександр Педан отримав впізнаваність та успішну кар’єру завдяки Новому каналу. Ранове шоу “Підйом” разом з Притулою та Фреймут ще довго будуть пам’ятати прихильники цих знаменитостей. Голос пана судді на протистоянні “Хто зверху?” належить саме Олександру. Далі чоловік відзначився і в розважальних шоу Педан-Притула Шоу, Кабріоліто та багато інших.

Олександр Педан
Хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Педан приймає вітання

Окрім цього, 16 липня віряни вшановують пам’ять патріархату Анатолія. Тому, не сваріться з рідними, не лихословте, не відмовляйте в допомозі. Якщо ви прагнете відсвяткувати День ангела, краще це зробити в спокійній атмосфері з молитвами та словами вдячності ангелу-охоронцю за захист. Тож, ми вітаємо всіх імен за церковним календарем та українських знаменитостей – Анатолія Янатоліча та Олександра Педана.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.