24 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Павло Вишняков та Сергій Бабкін приймають вітання

Іменинами називають свято окремої людини, яке відзначається у відповідний день пам'яті християнського святого, чиє ім'я вона носить. Дізнаємося, хто святкує День ангела 24 липня.

За часів наших предків іменини вважались важливішим святом, ніж звичайний день народження людини, ба більше, в багатьох історіях ці свята збігалися, адже в давнину дитину охрещували на восьмий день після народження нової особистості. 24 липня День ангела відзначають ряд таких імен: Василь, Григорій, Герман, Йосип, Іван, Павло, Сергій, Ян, Олена, Ольга, Христина.

З представників українських знаменитостей подякувати ангелу-охоронцю за захист та відзначити свій день мають змогу – відомий актор театру та кіно Павло Вишняк й український музикант, актор і співак Сергій Бабкін.

Обоє чоловіків працюють у творчій сфері діяльності, втім, мають різну аудиторію прихильників. Павло Вишняков відкрився українській публіці не тільки талановитим актором багатьох серіалів, а й вмінням непогано рухатися на проєкті “Танці з зірками” у 2019 році в парі з Юлією Сахневич.

Хто сьогодні святкує День ангела? Павло Вишняков приймає вітання

Сергій Бабкін, окрім співочої кар’єри, теж спробував свої сили на 1+1 в “Танцях з зірками у 2018, а ще не один раз був тренером вокального шоу “Голос країни”, обирав молоді таланти серед учасників та кликав до себе в команду.

Серій Бабкін нарешті розповів, чим займається за кордоном
Хто сьогодні святкує День ангела? Серій Бабкін приймає вітання

Крім цього, 24 липня віряни вшановують пам’ять княгині Ольги. За церковними правилами не варто сьогодні прати білизну, сваритися з рідними, планувати весілля, адже проживете з коханим недовго.

До власного ангела-охоронця можна звернутися у найскладніші часи в житті, а в самий день іменин подякувати йому за дбайливий захист, помолитися та попросити про здійснення найзаповітнішого бажання.

Ми вітаємо всіх імен зі списку церковного календарю, які сьогодні мають свято та українських знаменитостей – актора Павла Вишнякова та музиканта Сергія Бабкіна.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.