27 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Іван Дорн та Костянтин Войтенко приймають вітання

День ангела – світле та щире свято, яке в народі обожнюють за особливий зв'язок з власним ангелом-охоронцем та змогу помолитися за здійснення одного зі своїх бажань.

Сенс у святкуванні Дня ангела полягає в тому, щоб посидіти в тихій святковій атмосфері, помолитися, прийняти подарунки від близьких, адже з давньої пори вважалося, що вони здатні захистити людей від усього нечистого в будинку. 27 липня іменини відзначають ряд таких імен: Іван, Костянтин, Іраклій, Микола, Петро, Теодор, Стефан, Федір, Ян.

З представників українських знаменитостей іменини мають – відомий співак, музикант та автор пісень Іван Дорн й актор театру та кіно Костянтин Войтенко.

Іван Дорн відмовився відповідати, де зустрів війну
Хто сьогодні святкує День ангела? Іван Дорн приймає вітання

Іван Дорн став широко популярною зіркою в медійному світі після заснування гурту “Пара нормальних”, а згодом після власної сольної кар’єри з 2010 року. У 2013 році знаменитість отримав найбільшу кількість номінацій в музичній премії YUNA.

Костянтин Войтенко
Хто сьогодні святкує День ангела? Костянтин Войтенко приймає вітання

Костянтин Войтенко найбільше запам’ятався українському глядачу своїми гумористичними роботами: “Коли ми вдома”, “Будиночок на щастя”, “Село на мільйон”. Також спробував свої сили в танцювальному проєкті “Танці з зірками” у 2021 році, отримавши з партнеркою Роксоляною Маланчук третє місце.

Віряни радять у День ангела провести свято в церковній атмосфері з дотриманням усіх вимог тихого святкування. Не варто вмикати гучну музику, влаштовувати вечірку, як на день народження. Іменини можна святкувати кілька разів на рік. Однак треба обрати одну дату для її відзначення. Решту днів пам’яті святого, віряни прозвали терміном “малими іменинами”.

Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, хто 27 липня відзначають свій День ангела та українських зірок – співака Івана Дорна та актора Костянтина Войтенка.

Схожі статті

10 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олена Кравець та Ілона Гвоздьова приймають вітання

Іменини – особливий день для кожного вірянина та людей, які святкують своє свято за правилами та традиціями. Дізнаємося, хто 10 серпня може приймати вітання та подякувати ангелу-охоронцю за свій захист.

7 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олександр Пікалов та Анна Кошмал приймають вітання

Церковний календар підкаже, як назвати дитину, яка народилася в певний день, адже, якщо дати малюку ім'я зі списку іменинників, то тоді вірилося, що він матиме ще більший захист з небес.

6 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Анатолій Анатоліч та Христина Соловій приймають вітання

Існує достатня кількість людей, які не беруть до уваги правила святкування Дня ангела, а отже по-справжньому не зможуть провести своє свято за всіма церковними обрядами.

5 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Андрій Данилко та Віталій Козловський приймають вітання

У сучасних реаліях багатьом громадянам здається свято День ангела не дуже важливим у їхньому житті, однак не варто забувати про нього, адже так ви маєте змогу попросити в ангела-охоронця про ще більший захист.

4 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Олексій Потапенко та Марія Єфросиніна приймають вітання

День ангела – світле християнське свято, яке кожного дня мають представники різних імен, що відзначається в день пам'яті святого, чиє ім'я носить людина.

3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

31 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Артист Іван Дорн приймає вітання від рідних

Не всі українці знають, коли в них День ангела, тому для цього слугує церковний календар та новинні сторінки, які доповідають нам, кого з рідних варто привітати.

30 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Марина Боржемська та Маргарита Січкар приймають вітання

Щоденно імена різного походження мають своє свято День ангела, а дехто з пересічних громадян навіть не здогадуються про це. Дізнаємося, хто відзначає свої іменини 30 липня 2023.

29 липня: хто сьогодні святкує День ангела? Юлія Саніна та Павло Зібров приймають вітання

Багато українців забувають про свій День ангела, пам'ятаючи лише про власний день народження, утім, і церковні свята відіграють неабияку роль у нашому житті.