3 серпня: хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв та Анна Саліванчук приймають вітання

Якщо ви вирішили святкувати свій День ангела, віряни радять дотримуватися всіх традицій, а ще помолитися, аби подякувати ангелу-охоронцю за захист та здійснення одного з заповітних бажань.

Для кожного людини її ім’я відіграє особливе значення в житті, адже з давніх-давен вважалося, що воно може вливати на долю та розповісти багато інформації про характер особистості. Іменинами вважають унікальним християнським святом, якому багато українців не надають важливого значення.

3 серпня День ангела відзначають ряд таких імен: Єгор, Євген, Георгій, Петро, Іван, Семен, Роман, Теодор, Федір, Ян, Анна.

Хто сьогодні святкує День ангела?

Багато українських зірок 3 серпня відзначають свої іменини. Сьогодні згадаємо та вітаємо знаменитого телеведучого, зірку 1+1 Єгора Гордєєва й українську акторку театру та кіно Анну Саліванчук.

Єгор Гордєєв став пізнаваним через роботу в ранковій програмі “Сніданок з 1+1” та вечірнього проєкту “Твій вечір” на телеканалі “1+1”. Закінчив філософський факультет в університеті Шевченка, а ще вивчив режисуру в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Єгор Гордєєв
хто сьогодні святкує День ангела? Єгор Гордєєв приймає вітання

Акторка Анна Саліванчук стала відомою завдяки славнозвісній ролі в ситкомі “Одного разу під Полтавою”. Продавчиня Вера відразу заполонила серця багатьох телеглядачів. Згодом вона продовжила кар’єру в інших кінопроєктах.

Хто сьогодні святкує День ангела? Анна Саліванчук приймає вітання

Світле свято іменини називають днем пам’яті покровителя, чиє ім’я носить людина. Помоліться за власне щастя та проведіть свято в тихій сімейній атмосфері. Ми вітаємо всіх імен за церковним календарем, які 3 серпня святкують День ангела та українських знаменитостей – телеведучого Єгора Гордєєва та акторку Анну Саліванчук.

Схожі статті