Дерева, які не можна висаджувати поряд з житлом – приносять біду і нещастя

Здається, повір'я будуть, скільки будуть існувати люди. Вони передаються з покоління у покоління, бо виникли на основі спостережень, життєвого досвіду і народної мудрості. З чимсь можна не погоджуватися, щось піддавати сумніву, але треба знати.

Про те, які дерева в жодному разі не треба висаджувати на подвір’ї власного дому.

Ялина

Дерево гарне і корисне, але окутане забобонами. За повір’ям, ялина виживає чоловіків з дому, забирає у мешканців енергію і приносить неприємності. Можливо  такі негативні асоціації виникли через те, що колись в дім, де лежав покійник ялинкою вистеляли стежку і у похоронні вінки під основу також переважно дають ялину.

Туя

Має усі якості, щоб бути по-сусідству з хазяйським будинком – красива, пахуча. Кажуть, ніби відганяє злих духів. Але старші люди попереджають, що у дворі, де живе підліткова дівчина туї бути не має, бо дівчина не вийде заміж.

Береза

Красуню березу також не бажано садити у дворі. Кажуть, що дерево має властивість негативно впливати на жіночу половину родини, а навіть провокує безпліддя. За природою, у берези дуже розгалужене коріння і вона забирає усю воду навколо себе, тому біля неї нічого не буде рости.

Дуб

Також дуже неоднозначне дерево. Кажуть, що дуб уживається тільки з сильними особистостями, рівними собі. Слабих же він пригнічує. А, якщо хтось має проблеми зі здоров’ям, то дуб постарається його позбутися. З практичної точки зору дуб не садять біля хати через те, що у нього міцне коріння, яке, коли ростиме дерево, може нашкодити будинку.

Верба

ЇЇ друга назва плакуча верба,  мабуть, недаремно. Бо народі кажуть, що де в дворі верба, там будуть плакати усе життя.

Осика

З цим деревом асоціюється дуже сумна біблійна історія про Юду, який зрадив Ісуса і повісився на осиці. А ще про це дерево кажуть, що воно викликає тривогу, апатію, депресію і втому.

Тополя

Також не те дерево, яке садять біля житлового будинку. Причин на це достатньо. У дерева порожниста середина і під час доброго буревію дерево може впасти і наробити біди. Неприємним є й тополиний пух, який у багатьох викликає алергію.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини