Дерева, які не можна висаджувати поряд з житлом – приносять біду і нещастя

Здається, повір'я будуть, скільки будуть існувати люди. Вони передаються з покоління у покоління, бо виникли на основі спостережень, життєвого досвіду і народної мудрості. З чимсь можна не погоджуватися, щось піддавати сумніву, але треба знати.

Про те, які дерева в жодному разі не треба висаджувати на подвір’ї власного дому.

Ялина

Дерево гарне і корисне, але окутане забобонами. За повір’ям, ялина виживає чоловіків з дому, забирає у мешканців енергію і приносить неприємності. Можливо  такі негативні асоціації виникли через те, що колись в дім, де лежав покійник ялинкою вистеляли стежку і у похоронні вінки під основу також переважно дають ялину.

Туя

Має усі якості, щоб бути по-сусідству з хазяйським будинком – красива, пахуча. Кажуть, ніби відганяє злих духів. Але старші люди попереджають, що у дворі, де живе підліткова дівчина туї бути не має, бо дівчина не вийде заміж.

Береза

Красуню березу також не бажано садити у дворі. Кажуть, що дерево має властивість негативно впливати на жіночу половину родини, а навіть провокує безпліддя. За природою, у берези дуже розгалужене коріння і вона забирає усю воду навколо себе, тому біля неї нічого не буде рости.

Дуб

Також дуже неоднозначне дерево. Кажуть, що дуб уживається тільки з сильними особистостями, рівними собі. Слабих же він пригнічує. А, якщо хтось має проблеми зі здоров’ям, то дуб постарається його позбутися. З практичної точки зору дуб не садять біля хати через те, що у нього міцне коріння, яке, коли ростиме дерево, може нашкодити будинку.

Верба

ЇЇ друга назва плакуча верба,  мабуть, недаремно. Бо народі кажуть, що де в дворі верба, там будуть плакати усе життя.

Осика

З цим деревом асоціюється дуже сумна біблійна історія про Юду, який зрадив Ісуса і повісився на осиці. А ще про це дерево кажуть, що воно викликає тривогу, апатію, депресію і втому.

Тополя

Також не те дерево, яке садять біля житлового будинку. Причин на це достатньо. У дерева порожниста середина і під час доброго буревію дерево може впасти і наробити біди. Неприємним є й тополиний пух, який у багатьох викликає алергію.

 

реклама

Поділіться статтею

Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.
До Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама

Відтепер Олі Мартиновській буде не до сну: до Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама знайомитися з невісткою

Не так давно мережею поширилися чутки про роман між Ольгою Мартиновською та Ектором Хіменесом-Браво. Зіркові колеги ніколи не давали навіть малесенького приводу вважати, що між ними є дещо більше, ніж робочі взаємини. Втім, останні світлини, які опублікував шеф-кухар все змінили.
В родині Олі Полякової сталося горе — померла її свекруха

В родині Олі Полякової сталося горе — померла її свекруха: співачка вміло приховує траур чи дійсно щаслива?

Оля Полякова — неймовірна артистка, адже володіє не тільки вокальними даними, але й талантом акторки, гумористки і навіть моделі. Довгонога красуня неодноразово демонструвала свої навички у різноманітних шоу, а відтепер і в житті показала, як вміє ховати справжні почуття від фанатів.

Популярне

Останні новини