5 лайфхаків для зберігання посуду на кухні, про які ви могли не знати

Розповідаємо про варіанти зберігання кухонного посуду, про які ви могли не знати.

Лайфхак 1: шухляда з роздільниками 

Висувні ящики з роздільниками ідеально підійдуть, якщо у вас багато посуду на кухні. Роздільники допоможуть розсортувати тарілки по комплектам і ви відразу бачитиме, де і що лежить. Полиці не зручні тим, що спочатку доведеться витягнути все, що стоїть попередо, щоб дістатись потрібної речі.  

Лайфхак 2: окремий сервант 

Досить часто для зберігання тарілок, келихів, великого посуду використовують сервант. До того ж, його можна зробити під замовлення, який буде бездоганно вписуватись в загальний інтер’єр.  

Лайфхак 3: додаткові полиці 

У шафки можна додати додаткові полки, кошики, які регулюються по висоті і ширині. Це дуже зручно і такий варіант економить багато простору.  

Посуд на кухни
Посуд на кухни

Лайфхак 4: підвісний органайзер 

В продажі є зручні підвісні органайзері, які у першу чергу призначені для келихів. До того ж, таке зберігання запобігає утворенню пилюки всередині келихів. На такі органайзери можна вішати чашки та інший посуд з ручками.  

Лайфхак 5: над холодильником 

Якщо у вас є вільне місце над холодильником — його можна вдало використати для зберігання посуду. Для цього потрібно сконструювати шафу і складати туди предмети, які ви рідко використовуєте в побуті або ж які не потрібні. Наприклад: глечики, великий посуд, дека, тощо. До того ж, до такої шафки можна додати ті предмети, про які вже говорили в попередній лайфхаках: додаткові полиці, розділювачі.  

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини