Зробіть все, щоб він був у вас: оверсайз шарф вас захистить від холоду і створить ваш неповторний стиль

Давно відомий вислів, що нове – це добре забуте старе працює бездоганно. Дістаємо з полиць широкі шерстяні в клітку, також плетені з товстої пряжі шарфи – цієї осені вони у тренді.

Шарф воістину геніальний винахід. Якби це зробив хтось із сучасників, то йому б мали присудити Нобелівську премію.

Але ні, історія шарфа сягає у давнину більше двох тисяч років. І походить він зі Стародавнього Китаю.

Яких тільки видозмін і застосувань з тих пір зазнав довгий шматок тканини один Бог знає. До нас він дійшов у різних формах − не лише в традиційній, як предмет, який захищає шию від холоду, але й як релігійний аксесуар і навіть як прикраса на сумочку.

Та все ж, найпопулярніше  використання шарфа є традиційне. Його зав’язують на шиї та накидають на плечі, щоб уберегти себе від холоду.

І модний осінній сезон 2020 все  ще  дозволяє нам насолодитися присутністю на наших плечах овесайз шарфів. (oversize – модна течія, яка водночас поєднує в собі недбалість з елегантністю, простоту з ексклюзивністю, практичність з оригінальністю).

Шерстяні у велику клітку; плетені з товстої вовняної нитки – однотонні і з поєднанням двох-трьох кольорів; з довгими китицями і без них; з використанням зоологічної теми, − підходить усе.

Так само носяться з усім: з тренчем, короткою шкіряною курткою типу байкерка, пальтом, курткою-пуховиком.

Шарф пасує також і чоловікам.

У його використанні все залежить від вашої фантазії і вашого особистого відчуття смаку.

То ж фантазуйте сміливіше! Любові  вам і тепла!

реклама

Поділіться статтею

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс показали свої почуття всій країні

Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс одягли парні костюми та нарешті показали свої почуття всій країні: “Люблю”

Стосунки колег та партнерів по студії Єгора Гордєєва та Нелі Шовкопляс давно інтригують публіку. Деяким глядачам здається, що їхні взаємини занадто близькі, і чоловіку телеведучої є через що хвилюватися. Тим часом, зірки не тільки не звертають увагу на чутки, але і продовжують підживлювати інтригу.
Олександр Пономарьов показав юну фаворитку

Олександр Пономарьов показав юну фаворитку: різниця у віці з дівчиною вражаюча — не менше 30 років

Олександр Пономарьов нечасто демонструє своє життя та його нюанси. Особисте він вважає за краще приховувати від фанатів. Тим більше, що його попередні два шлюби закінчилися доволі скандально. Однак, є деталі, якими він охоче поділиться в соціальній мережі.
Зіркові шлюби з великою різницею у віці

Нерівні зіркові шлюби з великою різницею у віці: Галкін і Пугачова, Павлік і Репяхова, Петросян і Брухунова

0
Нерівні шлюби серед зірок стають вже звичним явищем, адже все частіше в шоу-бізнесі з'являються пари з великою різницею у віці. Відомі люди поєднують свої долі з пасіями значно молодшими за них, і своїм прикладом доводять – коханню кожен вік підвладний.
Як виглядає чоловік Олени Фроляк, якому вона народила двох дітей

Як виглядає чоловік Олени Фроляк: бородатий статний красень з довгим волоссям, якому ведуча народила 2 дітей

0
Відома українська журналістка Олена Фроляк є незмінною ведучою програми "Факти ICTV" протягом багатьох років. Та не лише запаморочливою кар'єрою вона може похвалитися. Поза камерами Олена перетворюється на люблячу дружину і турботливу матір, тож як виглядають її чоловік і діти?
Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, у який прокинеться віра в дива та людей

Гороскоп на 1 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутні емоції та відчуття, що все змінюється. Не забувайте допомагати іншим, ділитися щастя, співпереживати, виражати свою вдячність. Якщо ви волієте змінити цей світ, то починайте себе і побачите, що це приносить результати.

Популярне

Останні новини