Один простий трюк на плиті, який допоможе зварити розсипчасту кашу: гречку, пшонку, рис

Як так виходить, що деякі господині вміють готувати кашу і вона виходить неймовірною, а у когось виходить доволі посередня страва. Вся справа в одному секреті!

Здається, що немає нічого легшого, ніж приготування простої каші вдома. І тим не менш, багато хто помічає, що на деяких столах каша неймовірно смачна, а на інших пасе задніх. Нібито і пропорції правильні, і технологія приготування, але як так виходить, що смак все одно різний?

Зокрема, ми помічаємо, що у кулінарних експертів як правило каша виходить розсипчастою, через що її смак значно покращується.

Кулінар розповів, як зробити будь-яку крупу розсипчастою

Гречана каша - популярний продукт серед довгожителів
Кулінар розповів, як зробити будь-яку крупу розсипчастою

Як добитися такого результату? Насправді відповідь лежить на поверхні, але далеко не в кожному рецепті про це розповідається.

Перед тим як зварити крупу її обов’язково необхідно обсмажити. Так, спочатку її необхідно перебрати, потім 2-3 хвилини обсмажити на сковороді, і після цього можна її замочувати у воді та варити.

Робити це краще на сковороді з товстим дном без захисного покриття. І звичайно, крупу постійно необхідно помішувати. Інакше, вона може підгоріти.

Не забувайте, що також якість вашої каші напряму залежить від того, яку сировину ви придбали. Безумовно, найдешевші сорти не можуть привести найкращому результату, хоча деяким вмільцям вдається зробити і це.

Також необхідно звертати свою увагу на якість зберігання вашої кропи вдома. Її необхідно захищати від надмірної вологості, від шкідників, а також вчасно її вживати. Якщо крупа стоїть довго комах краще від неї позбутися та придбати свіжі продукти.

Подейкують, що найкращим способом зварити кашу є додавання до неї кокосового масла. Останнім часом даний метод набуває все більше популярності. Особливо смачним виходить рис. І звичайно завжди можно смачні спеції.

Наприклад, до того ж рису ідеально підходить Куркума, яка надає йому апетитного кольору, а також неймовірно пахне. У будь-якому випадку трюк з обсмажування завжди залишається актуальним і завжди використовується навіть на професійних кухнях.

Схожі статті

Стане тільки гірше: ТОП-6 видів мʼяса, з якого не можна варити холодець – вам на замітку

Холодець - це улюблена їжа багатьох, однак не у всіх він виходить смачним, зокрема через неправильно підібране м'ясо - в чому секрет ідеальної страви?

Ніжність і вершковість +100: 1 кулінарний прийом, який треба проробити при приготуванні пюре

Картопля пюре - це незамінна страва на будь-якому столі в будь-який час, але щоб приготувати її смачну й ніжну потрібно знати 1 хитрість - про що йдеться?

Готові пересолені котлети не викидайте: даруємо ефективний спосіб, як виправити ситуацію

Якщо ви пересолили фарш на котлети і зʼясували це, коли мʼясний виріб був вже готовим — не поспішайте викидати продукт. Адже існує добрий спосіб виправити ситуацію. "Сенсація" розповість його вам.

Рис + лимонний сік + чай замість води: дивовижний рецепт рису, який стане вашим улюбленим

Рис, лимонний сік і чай, здавалося б непоєднувані між собою речі, але насправді це не так - рецепт розсипчастого рису з додаванням секретних продуктів.

Ніжність і соковитість +100: 1 секретний трюк, який треба зробити під час приготування “Шуби”

"Шуба під оселедцем" - це саме та страва, яка чудово підійде і на святковий стіл, і на кожний день, але не всім вдається її смачно приготувати - що слід знати і обов'язково додати до салату?

Рецепт гарячих бутербродів: найсмачніший ранок і бюджетний сніданок зі вчорашнього батону

Якщо звичайні сніданки з вівсянкою вас вже не задовольняють — спробуйте приготувати гарячі бутерброди зі вчорашнього батону. "Сенсація" ділиться рецептом ситної страви.