Смачна запіканка на вечерю: вам потрібні лише макарони та сир – за декілька хвилин у мультиварці

Вечеря – чи не найголовніше застілля дня. Разом збирається вся сім’я, часом приходять гості, друзі. Усіх хочеться здивувати приготуванням чогось водночас невимушено-простого та ресторанно-незвичайного. Тут на допомогу приходять провідні українські кухарі, які знають головний запит відповідальних у сім’ї на кухні: швидко та смачно. Адже всі ми знаємо, як важливо зекономити час – і на приготуванні, а на покупках інгредієнтів ( а тут компонентів страви направду мінімум). Запіканка в мультиварці – це прекрасна ідея.

Що потрібно для приготування запіканки?

Півтори склянки макаронів

Два курячі яйця

Пів стакана цукру

Триста грамів сиру

Ванілін – можете додати за смаком

Як приготувати запіканку?

Спершу вам необхідно відварити макарони до напівготовності (важливо, щоб макарони не були одразу готовими). Перед тим, як закидати макарони в каструлю, підсоліть обов’язково воду, а макарони не забудьте промити під проточною холодною водою.

Не доварюйте макарони до кінця
Не доварюйте макарони до кінця

Далі вам необхідно в окремій ємності змішати яйця, цукор, сир та ванілін. До речі, за вашим бажанням, ви можете ще додати і корицю, яка дасть унікального та тонкого смаку.

Усе, що ви змішали, з’єднайте тепер ще й із кількома ложками сметани. Усе ще раз дуже ретельно перемішайте, а потім у цю суміш додайте всі макарони, які ви маєте. Знову все уважно та ретельно перемішуємо ложкою.

Візміть вершкове масло, ним змастіть чашу мультиварки. Туди ж обережно викладіть усю сиру масу, яку ми перед цим змішали.

Сирно-макаронну запіканку необхідно випікати впродовж сорока хвилин. У мультиварці має бути обраний режим випічки.

Популярне зараз

Схожі новини