Прості ліниві сирні грінки за 5 хвилин, які будуть танути у роті: ідеальний сніданок для всієї родини

Кожного ранку хочеться з'їсти щось поживне та смачненьке, а ще й швидке, адже вранці часу на приготування шедеврів немає. Його загалом ні на що не вистачає, а зібратися та поїсти – обов'язково.

Насправді багато людей звикли снідати вівсянкою, адже вона є корисною, поживною та насичує організм надовго. До того ж вона гарно впливає на організм і не дає йому змоги бути не в нормі. А хто обирає яйця чи омлет, бо це теж вважається гарним та дуже швидким сніданком.

Грінки з сиром

Проте є й багато любителів бутербродів, це взагалі ідеальна їжа для тих, хто постійно запізнюється, бо їх можна їсти навіть у процесі зборів чи по дорозі. Але й вони можуть бути смачними, різноманітними та дуже оригінальними. Говорять, що краще їсти тост чи грінки, бо вони не такі шкідливі для фігури та шкіри. І один такий рецепт грінок з сиром та яйцем ми вам розкажемо сьогодні.

Отже, для приготування смачних і поживних грінок вам потрібно взяти такі інгредієнти як:

  • Білий батон
  • Яйця – 2-3 штуки
  • Твердий сир
  • Сіль, спеції за смаком
  • Зелень за бажанням
Нарізка батону

Спочатку нарізаємо батон товстими кусочками й не до кінця розрізаємо шматок навпіл для сиру, але робимо це суворо посередині. Такий тонкий прийом треба зробити з кожним куском хліба. Далі в простір кладемо сир. Беремо яйця, розбиваємо їх у миску, додаємо сіль та спеції які вам хочеться і збиваємо.

Процес приготування

Тепер кожен кусок хліба занурюємо у яйце з обох сторін і смажимо на сковороді з кожної сторони по 3-4 хвилини в залежності від того, яку скоринку ви любите. Коли розтанув сир, можна вважати грінку готовою.

Грінки з сиром та яйцем
Грінки з сиром та яйцем

Далі можна насолоджуватися насиченим сирним смаком грінок і не боятися, що ви не встигнете поснідати. Цей сніданок вам точно не набридне, бо він просто ідеальний.

Схожі статті

“На балькон!”: Ярославський поділився рецептом ідеального тіста на вареники — смачно, як у бабусі вдома

Відомий кулінар і суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський чудово розуміється на високій кухні. Але також він пам'ятає про власне дитинство і смачні домашні рецепти, якими ділиться з шанувальниками.