Потрібні тільки шпроти, плавлений сир та яйця: божественно смачна намазка готується лише декілька хвилин

Шпроти – доволі популярний продукт як в цілому вигляді, так і в подрібненому. Цю рибу додають до салатів, роблять з неї паштети, і навіть намазки.

Шпроти – вид консервів з риби, який став популярною закускою ще з давніх-давен. В даний час їх також застосовують у приготуванні бутербродів, що подають з різними гарнірами з картоплі, круп, наприклад, рису. Купуючи шпроти в магазинах, можна нарватися на неякісний продукт, тому краще приготувати їх в домашніх умовах. Така риба вийде дуже смачною та ніжною, з апетитним, насиченим ароматом.

У натуральності та якості цієї страви у вас не буде сумнівів. Найважче в процесі приготування – це підготовка риби, в іншому все просто. Достатньо приготувати суміш зі спецій і соусів, в якій буде знаходитися риба. Добре для цього підійдуть різні види перців, гвоздика, гірчиця, лавровий лист. Крім того, суміш додають рослинне масло і чорний чай. Чай потрібен у тому, щоб риба у процесі приготування зберегла свою форму. У деяких рецептах також використовую лушпиння цибулі, вона дає легкий аромат копченості і яскравий золотистий колір.

Більшість із нас шпроти асоціюються зі словом “бутерброд”. Підрум’янений хліб, пара рибок, щойно виловлених із банки, де вони мирно лежали в олії, і солоний огірок – ось, що неймовірно смачно. Варіацій додавань до маленьких балтійських рибок (крім огірків) не перерахувати. Помідори, цибуля, варені яйця, листя салату, сир, бринза, різні заправки (соуси, майонези) – все це добре сусідить на шматку хліба зі шпротинками. А якщо це ще й гарячий бутерброд, то в будинку настає справжнісіньке свято.

Але спробуйте приготувати намазку зі шпрот, плавленого сиру і яєць. Гарантуємо – це дуже смачно!

Інгредієнти

  • шпроти – 1 банка
  • плавлений сир – 2 шт.
  • яйця – 2 шт.
  • цибуля – 0,5 головки
  • зелень
  • сіль – за смаком
  • хліб
  • майонез – 2 ст. л.

Як приготувати намазку

Хліб нарізаємо і обсмажуємо на сухій сковорідці до хрусткої скоринки. У чашу блендера відправляємо шпроти, дрібно нарізану цибулю, улюблену зелень, нарізані на шматочки плавлений сир і круто зварені яйця.

Смачна намазка для бутербродів по-єврейськи
Смачна намазка для бутербродів 

Все перемелюємо до однорідності. Потім додаємо майонез, сіль за смаком і, якщо паштет виходить густий, додаємо трохи олії від шпрот.

Рецепт ніжної угорської намазки
Рецепт ніжної намазки

Ще раз все перемелюємо до однорідної консистенції. Готовий паштет намазуємо на підсмажений хліб та прикрашаємо зеленню. Смачного!

Схожі статті

Додайте це у тісто і млинці вийдуть неймовірно ситними: омлет навіть поруч не стояв

Млинці не обов'язково мають бути класичними, і можна з цієї страви зробити справжній шедевр, додавши декілька цікавих інгредієнтів. Ця перевершить навіть омлет.

Готуємо справжню страву по-одеськи: ніжний короп у сметані, від якого можна проковтнути язика

Одеська кухня славиться своєю різноманітністю, простотою та особливими нотками, які роблять навіть звичні страви неперевершеними. Одним із таких класичних рецептів є короп у сметанному соусі.

Картопля в духовці виходить із хрусткою скоринкою і ніжною серединкою: додайте 1 інгредієнт

Приготування запеченої картоплі в духовці – особливе мистецтво, яке зможе опанувати не кожна господиня. Щоб страва вийшла із хрусткою скоринкою та м'якою всередині – до неї додають 1 інгредієнт.

Готую печінку в молоці для всієї родини: смак такий ніжний, що й діти не вередують

Печінка - це не лише корисний, а й смачний продукт, якщо правильно її приготувати. Одна з головних проблем при смаженні печінки - її жорсткість і гіркуватий присмак.

Для буднів та свят. Звична картопля по-новому: незвичайний рецепт з ресторанів високої кухні

Картопля - це один із найпопулярніших продуктів у світі. Її смажать, варять, запікають, використовують у супах та салатах. А також готують дуже цікаві та смачні рецепти.

Домашній плавлений сирок від Ектора Хіменеса-Браво: натуральний рецепт, що вартий уваги кожного

Ектор Хіменес-Браво знову показав рецепт, який вражає і дивує кожного. Цього разу — домашнє приготування плавленого сирка. Це натурально, корисно, дуже смачно й зручно!