Підлива може стати не тільки прекрасним доповненням до основних страв, але продуктом, який допоможе вам приховати деякі недоліки у гарні рідше м’ясі.
В різних сім’ях віддають перевагу різним підливка. Хтось любить її зі свіжих помідорів, хтось томатні, а хтось завжди готує а вершкові. В будь-якому випадку, вони майже ніколи не бувають зайвими, а також не залишаються стояти у сковороді, так як її навіть залюбки з’їдають з хлібом.
Але далеко не в кожної господині виходить ідеально підливка, і це пов’язано з тим, що допускаються доволі примітивні, і тим не менш популярні помилки. У нашому рецепті ми пропонуємо ознайомитися вам з основними порадами для приготування підливи, завдяки яким ви зможете створити справжній шедевр на кухні і всього за декілька хвилин.
Інгредієнти
- Цибуля — 1 штука
- Морква — 1 штука
- Борошно — 4 столових ложки
- Томатна паста — 3 столових ложки
- Вода — 200 мілілітрів
- Сіль — на смак
- Перець мелений — на смак
- Олія соняшникова — 2 столових ложки
- Масло вершкове — на смак
Як приготувати смачну томатну підливку
Борошно — це універсальний помічник у приготуванні будь-якого соуси чи підливки, адже саме воно надає густоти. Але у таких рецептах є підводні камені. Наприклад, в будь-який момент ви можете отримати замість густої підливки масу з грудочками.
Щоб уникнути цього, на холодну сковороду необхідно налити олію, внести трохи вершкового масла, і поставити маленький вогонь. Дуже важливо, щоб пательня не перегрілася. Як приготувати смачну підливу
Щойно масло розтане, додайте просіяне борошно і відразу починайте перемішувати.
Обсмажувати борошно потрібно кілька хвилин до легкого карамельного відтінку.
Після цього невеликими порціями влийте бульйон, постійно перемішуючи.
Для того, щоб підливка вийшла дійсно смачною рекомендуємо для початку подрібнити та обсмажити цибулю, а потім додати і натерту моркву, і також обсмажити її до готовності. Також за бажанням ви можете додати м’ясо чи гриби. Їх необхідно довести до готовності разом із засмажкою, і лише після цього готувати саму підливку. Подавати у гарячому вигляді разом з гарні рами та м’ясом.