Святкові застілля часто асоціюються з салатами, адже завжди на столі можна зустріти оригінальні та цікаві страви, до яких не так часто вдаються господині кожного дня. Салати можуть готуватись як зі свіжих інгредієнтів, так і з варених. Багато хто полюбляє додавати екзотичні продукти, зокрема йдеться про ананас, гранат, ківі.
Сьогоднішній запропонований рецепт має назву “Добра теща”, саме з ним ви можете зустрічати близьких гостей. Для його приготування вам знадобляться м’ясо, овочі, гриби. Салат виходить ніжним, ситним і як завжди простим у приготуванні.

Інгредієнти:
- куряче філе – 300 г
- печериці – 250 г
- цибуля – 1 шт.
- яйця – 4 шт.
- огірок – 2 шт.
- консервована кукурудза – 200 г
- зелена цибуля – 1 пучок
- рослинна олія
Для заправки:
- сметана – 4 ст. л.
- майонез – 2 ст. л.
- часник – 2 зубчики
- лимонний сік – 1 ст. л.
- сіль за смаком
- чорний перець за смаком
Куряче філе потрібно попередньо відварити. Беремо гриби та нарізаємо на тонкі пластинки, після чого обсмажуємо на сухій сковороді до випаровування рідини. Цибулю та моркву потрібно теж обсмажити окремо до м’якості.
Готуємо заправку: змішуємо разом сметану, майонез (краще обирати домашній), подрібнений часник, спеції та лимонний сік. Салат слід сформувати шарами. Спочатку викладаємо нарізане на кубики куряче філе, після чого покриваємо соусом, потім додаємо гриби та овочеву засмажку.

Після засмажки викладаємо подрібнені яйця і знову соус, потім огірок нарізаний на кубики, який варто збризнути лимонний соком. Останній шар передбачає додавання кукурудзи та соусу. Салат прикрашаємо за допомогою зеленої цибулі. Завдяки м’ясу та грибам страва виходить поживною і смакує не лише дорослим, а й дітям. За бажанням деякі інгредієнти можна змінювати відповідно до ваших смакових уподобань.

