Найкорисніше м’ясо – не яловичина і не індичка: це в 2 рази корисніше за звичну курку

Вживання мʼяса дарує організму людини необхідні амінокислоти та корисні речовини. Яке з різновидів цього продукту є найкориснішим за звичайну курку — розповідає "Сенсація".

Зараз у продажу можна зустріти різноманітні види мʼяса. Кожне з них — це джерело заліза, необхідного для підвищення гемоглобіну та уникнення анемії.

Найкорисніший вид мʼяса — це зовсім не індичка, не яловичина та не курятина, як вважають багато господинь. Насправді найбільшу користь приносить організму людини кролятина.

Мʼясо кролика — ідеальний дієтичний продукт, який добре засвоюється організмом і не викликає відчуття дискомфорту в кишечнику. В складі кролятини — багато корисного білка. Не дарма лікарі-педіатри радять додавати саме його першим до раціону новонародженої дитини.

Мʼясо кролика допомагає ростучому організму звикнути до засвоєння мʼясних продуктів харчування. Враховуючи високу біологічну цінність мʼясо кролика вважають найкращим вибором для дітей дошкільного та підліткового віку, людей похилого віку та молодих матерів, які годують дитину своїм молоком.

Мʼясо кролика радять вживати тим, хто схильний до алергії, захворювань жовчних шляхів, шлунково-кишкового тракту, хворим на цукровий діабет, атеросклероз та гіпертонію.

Іноді мʼясо крольчатини додають до раціону людей, що мають проблеми з печінкою.

Вживання продукту допоможе відновити сили після перенесених інфекційних захворювань, опіків і травм.

Експерти назвали м'ясо, яке корисніше за курку
Експерти назвали м’ясо, яке корисніше за курку

Крольчатина неймовірно корисна для людей, які працюють в екстремальних сферах.

Наприклад, водолазам, льотчикам, спортсменам, а також мешканцям забруднених регіонів.
Регулярне вживання мʼяса кроля допоможе нормалізувати жировий обмін, підтримати в організмі оптимальний баланс поживних речовин.

У всьому світі крольчатина ціниться за високий вміст білку та невелику кількість холестерину та жирів. Цікаво, що білки з кролячого мʼяса засвоюються на 90% на відміну від тої ж телятини, корисні речовини якої засвоюються лише на 60%.

Яке м'ясо корисніше за курку
Яке м’ясо корисніше за курку

Вітамінний та мінеральний склад кролячого мʼяса не можна порівняти ні з яким іншим мʼясом. В ньому містяться вітаміни В6, В12, РР. Також в ньому багато заліза, кобальту і фосфору. В достатній кількості у кролятині міститься і калію, фтору та марганцю. Кролятина багата солями натрію, тому стає незамінною в дієтичному харчуванні.

Схожі статті

Найпростіші та природні еліксири молодості: 2 рецепти, що сприяють омолодженню шкіри

Березовий сік чудово зволожує шкіру, а також є природним еліксиром, що сприяє омолодженню та покращенню самопочуття. Ловіть два натуральних рецепти для своєї краси!

Що потрібно їсти для підтримки жіночих гормонів: 5 продуктів, які повинні бути в раціоні

Їжа, що багата на вітаміни, мінерали, антиоксиданти та здорові жири, допомагає підтримувати гормональний баланс. А ще — знижувати гормональні "гойдалки" й покращувати загальний стан організму.

Це просто, як “2х2”: ось як врятувати пересолену рибу – хитрощі, про які мало хто здогадується

Солона рибка стане ідеальною закускою, якщо правильно приготувати її власноруч. Проте іноді страва виходить занадто солоною і постає питання – що із нею робити далі. Розповімо, як виправити ситуацію.

Прищів не буде, якщо прибрати з раціону ці 4 продукти: чиста шкіра буде вже за місяць

Якщо ви хочете зберегти свою шкіру чистою та здоровою, відмовтеся від куштування цих продуктів раз і назавжди! Краса шкіри починається зсередини, і правильного харчування.

Яка їжа повинна бути вдома завжди: натуральні продукти, з яких легко приготувати обід чи вечерю

Коли вдома є всі ці продукти, вам не потрібно витрачати багато часу на приготування складних страв. З їх допомогою можна швидко зібрати смачний і поживний перекус або легкий обід.

Названо найшкідливішу частину свинини: це мінус 10, 15, 20 років здорового життя

Свинина – один із найпоширеніших видів м'яса, який люблять та поважають в Україні. Які частини цього м'яса вважають найшкідливішими і їх краще не обирати. Розповідаємо про це далі.