Київський тату-майстер влаштовує флешмоби “Тату за донат” в підтримку ЗСУ

В Україні зараз з'явилась велика кількість благодійних фондів, зірки продають цінні речі, ресторани і заклади швидкого харчування, магазини, салони перераховують частину заробітку на потреби ЗСУ або конкретно купують необхідні речі для окремих батальйонів

За останній час наша країна так зміцнилася, що здається кожен перехожий готовий протягнути руку для допомоги. Особлива увага допомоги в Україні приділяється лавам ЗСУ, їм постійно потрібно поставляти екіпіровку, дрони, біноклі, бронежилети і багато чого іншого.

Волонтери і благодійні фонди заслуговують на окрему пошану за їх старання та результат. Але також, багато простих людей, які своєю основною роботою збирають великі суми для потреб ЗСУ.

Одним з таких чарівників став Київський тату-майстер з 5-річним досвідом, Олександр Філіпченко або @sasha_animal, це творчий псевдонім,який зібрав команду тату-майстрів. Поштовхом до такої ініціативи став товарищ Олександра, який знаходиться на фронті: ” Я працюю по 9 годин. Важко, Але згадую товарища з Донбасу.Він ветеран, мав поранення та переніс операцію на голові. І от він мені каже, “Вже два тижні в окопі живу”. Я тоді думаю, можу ще пару годин попрацювати”.

По суботам влаштовуються благодійні тату-івенти для збору коштів на ЗСУ. Все що треба для підтримки такого івенту, це прийти, заплатити будь-яку суму у фонди та вибрати ескіз тату. Таким чином хлопець зібрав команду “вуличних тату-майстрів” які спільними зусиллями назбирали понад 594 000 гривень за три місяці.

Гроші за тату можна перерахувати лише трьом обраним організаціям:

Фонд Сергія Притули
Повернись живим
Спеціальний рахунок Нацбанку для допомоги ЗСУ.

Правила прості, перераховуєш гроші, показуєш скріншот і приходиш у суботу на вказану локацію робити нове татуювання з гордістю за себе, за народ і за ЗСУ.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини