Київський тату-майстер влаштовує флешмоби “Тату за донат” в підтримку ЗСУ

За останній час наша країна так зміцнилася, що здається кожен перехожий готовий протягнути руку для допомоги. Особлива увага допомоги в Україні приділяється лавам ЗСУ, їм постійно потрібно поставляти екіпіровку, дрони, біноклі, бронежилети і багато чого іншого.

Волонтери і благодійні фонди заслуговують на окрему пошану за їх старання та результат. Але також, багато простих людей, які своєю основною роботою збирають великі суми для потреб ЗСУ.

Одним з таких чарівників став Київський тату-майстер з 5-річним досвідом, Олександр Філіпченко або @sasha_animal, це творчий псевдонім,який зібрав команду тату-майстрів. Поштовхом до такої ініціативи став товарищ Олександра, який знаходиться на фронті: ” Я працюю по 9 годин. Важко, Але згадую товарища з Донбасу.Він ветеран, мав поранення та переніс операцію на голові. І от він мені каже, “Вже два тижні в окопі живу”. Я тоді думаю, можу ще пару годин попрацювати”.

По суботам влаштовуються благодійні тату-івенти для збору коштів на ЗСУ. Все що треба для підтримки такого івенту, це прийти, заплатити будь-яку суму у фонди та вибрати ескіз тату. Таким чином хлопець зібрав команду “вуличних тату-майстрів” які спільними зусиллями назбирали понад 594 000 гривень за три місяці.

Гроші за тату можна перерахувати лише трьом обраним організаціям:

Фонд Сергія Притули
Повернись живим
Спеціальний рахунок Нацбанку для допомоги ЗСУ.

Правила прості, перераховуєш гроші, показуєш скріншот і приходиш у суботу на вказану локацію робити нове татуювання з гордістю за себе, за народ і за ЗСУ.

 

Схожі новини