Ні в якому разі не протирайте екран телевізора цим, якщо не хочете його пошкодити: 3 заборони

Господині зі стажем пояснили, чим точно не слід протирати екран свого телевізора, щоб не зіпсувати його. Ці прості поради допоможуть вам зберегти вашу побутову техніку на довгі роки.

Доглядаючи за побутовою технікою важливо знати, як правильно її чистити, щоб не пошкодити. Телевізор — це одна з найбільш вразливих частин домашнього інтер’єру, де забруднення може не тільки порушити картинку, а й призвести до серйозних пошкоджень екрану. Утім, протираючи екран телевізора, не завжди можна зробити добру справу, а навпаки, можна взяти й ще наробити “шкоди”. Все тому, що є певні заборони щодо того, чим можна протирати екран телевізора, а чим його не слід терти в жодному разі.

Насамперед, слід забути про абразивні матеріали. Абразивні серветки, грубі тканини або губки можуть залишити на екрані подряпини. Це особливо актуально для телевізорів з екранами, що покриті спеціальними плівками, які забезпечують високе зображення. Рекомендується використовувати м’яку, не ворсисту тканину, наприклад, мікрофібру, яка ефективно збирає пил і не залишає подряпин.

Експерти пояснили, чим не можна протирати екран телевізора
Експерти пояснили, чим не можна протирати екран телевізора

Друге, про що слід забути, так це про використання будь-яких хімічних засобів. Нічого хорошого для екрану вашого телевізора вони не принесуть. Оскільки, досить часто господині хочуть прискорити процес чищення і прибирання, то беруть й застосовують ці хімічні засоби для свого побуту. Але, спирт, аміак чи інші компоненти, що містяться в цих засобах, можуть лише пошкодити та негативно вплинути на ваш телевізор. Краще вже ні чим не мити й не протирати екран телевізора, ніж такими засобами. Нехай краще ваш екран залишається в пилюці, ніж він просто буде пошкоджений. Бо тоді, вже точно буде важко щось виправити та змінити.

Хімічні засоби настільки непередбачувані, що після їхнього використання на екрані телевізора можуть залишитися плями, або може навіть змінитися колір самого екрану. Утім, можна користуватися спеціальними рідинами, які були створені з чіткою метою — для протирання екранів і моніторів. Тоді можна мати хоч якісь гарантії щодо того, що все буде добре. Є господині, які радять, і вже перевірили те, що протирати екран телевізора можна водою з милом (звичайним милом для рук, не якимось хімічним).

Не слід використовувати для протирання екранів телевізора паперові рушники, або серветки. Для цієї справи, насправді, вони є досить жорсткими. Також небажано використовувати вологі серветки, які призначені для загального використання, адже вони теж є досить “сильними” для цієї справи.

Схожі статті

Ці 4 предмети мають бути у вашому гаманці: як притягнути до себе більше грошей

Багато хто не вірить, але насправді є деякі речі, які можуть притягнути до вас фінанси, якщо не нехтувати ними - що потрібно робити, щоб це сталося?

Лише 15 хвилин вашого часу: зробіть кульку з фольги та киньте її в унітаз – клінінг не потрібен

Проходять роки, а унітаз чистішим не стає, якщо не доглядати за ним регулярно, тому виникає проблема - з'являється наліт - дієвий метод з фольги, який 100% допоможе.

Рослини та старі штори: дизайнери розкрили 4 головних трендів дизайну інтер’єру в 2025 році

Мода на інтер'єр простору змінюється так само швидко, як і в одязі. На чому акцентують увагу дизайнери у 2025 році? 4 головні тренди оформлення сучасної квартири та будинку.

Які овочі можна посадити в тіні та півтіні: урожай без сонця гірше не стане, тільки краще

Городники пояснили, чому не слід боятися садити овочі в тіні, або півтіні. А головне, що навпаки росте і розвивається добре, саме тоді, коли немає прямого сонячного світла.

До початку лютого потрібно розсипати це копійчане добриво під дерева і кущі: садівнича хитрість

Городники пояснили, що слід розсипати під дерева та кущі до початку лютого, щоб був чудовий старт для нового урожаю. Відомо, яке природне добриво здатне неабияк покращити стан вашого саду.

Ніколи не садіть насіння без попереднього замочування: проросте в 2 рази швидше і врожайніше

Городники розповіли про необхідну процедуру, яка допоможе отримати максимально хороший урожай. Це прискорює зростання рослин і забезпечує їх міцний "старт" ще перед їхньою посадкою.