Солодше не знайти: агрономи назвали сорт “цукрових” огірків, які дозріють першими у 2025-му

Сорт огірків, який має ніжний і по-справжньому солодкий смак. Він дійсно існує, а ще — дуже швидко росте, "міцний" до зовнішніх факторів та на смак подобається більшості людей.

Огірки – один із найулюбленіших овочів українців. Їх смак залежить від багатьох факторів, зокрема від сорту. Одним із найсолодших серед них визнаний сорт “Ласуня”. Він відомий своїм ніжним, приємним смаком, який не має гіркоти, і здатний порадувати всіх у родині.

Таємниця цього сорту полягає не лише в його смакових якостях, а й у швидкості дозрівання. “Ласуня” швидко нарощує свою зелену масу (листя, стебла, вусики) і досягає в найкоротші терміни. Це робить цей сорт привабливим для тих, хто хоче отримати свіжі огірки на столі вже через кілька тижнів після висаджування.

Ключовою особливістю цього сорту є його висока стійкість до хвороб, що також сприяє швидкому росту і розвитку рослин. Відсутність гіркоти в плодах досягається завдяки генетичним особливостям, які мінімізують рівень кукурбітацину – речовини, що надає огіркам гіркоти. Сорт “Ласуня” може швидко розвиватися за рахунок високої зеленої маси, що сприяє ефективному поглинанню сонячного світла і поживних речовин. Це дозволяє огіркам дозрівати раніше і мати приємний, солодкий смак без гіркоти.

Городники пояснили, який сорт огірків є найсолодшим і взагалі не гірчить

Цей сорт ідеально підходить для тих, хто прагне отримати смачні овочі без необхідності довго чекати. Оскільки “Ласуня” дозріває швидко, його можна вирощувати в умовах короткого літа або навіть на балконі, де є достатньо сонячного світла. Ці огірки найкраще садити тоді, коли вже немає заморозків, а температура ґрунту нагрівається до 15-18 градусів тепла. Зазвичай, це кінець весни, або початок літа, у залежності від кліматичних умов вашого регіону.

Якщо ви вирощуєте огірки через розсаду, то їх можна висаджувати у відкритий ґрунт, коли рослини досягають достатнього розвитку (приблизно через 3-4 тижні після посіву). Огірки потребують регулярного зволоження, особливо під час активного росту та формування плодів. Поливати “Ласуню” потрібно регулярно, але не сильно, щоб уникнути застою води. Найкраще поливати рослини вранці або ввечері, коли температура повітря нижча, щоб зменшити випаровування води. У спекотні дні поливати слід частіше, але важливо, щоб навіть тоді, земля не була надто мокрою.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.