Дешеве підживлення для томатів: цей продукт є на кожній кухні і коштує смішні копійки

Це чудовий спосіб підтримати свої рослини, забезпечивши їх усіма необхідними елементами для росту, не витрачаючи великих коштів на хімічні добрива. А ще, це дуже екологічно.

Усі садівники прагнуть отримати багатий урожай помідорів, і важливим етапом у вирощуванні цієї культури є правильне підживлення. Багато хто витрачає великі суми на дорогі добрива, але є простий, ефективний і доступний спосіб підтримати свої помідори. Мова йде про звичайний деревний попіл. Це недорогий, але потужний засіб, який можна знайти на будь-якому господарстві чи дачі, а його використання допомагає значно поліпшити здоров’я рослин.

Деревний попіл є натуральним добривом, багатим на калій, кальцій, фосфор, магній та інші мікроелементи, які так необхідні помідорам для гарного розвитку. Він допомагає покращити структуру ґрунту, знижує кислотність і забезпечує рослини необхідними поживними речовинами. Особливо важливим є калій, який сприяє розвитку кореневої системи, зміцненню стебел і підвищенню стійкості рослин до хвороб. Застосування попелу також допомагає помідорам боротися з деякими захворюваннями, такими як фітофтороз, і відлякує шкідників.

Городники пояснили, яким найдешевшим засобом слід підживлювати помідори
Городники пояснили, яким найдешевшим засобом слід підживлювати помідори

Як використовувати деревний попіл? Це дуже просто. Для підживлення помідорів можна додавати попіл безпосередньо в ґрунт або використовувати його для приготування розчину. Для цього потрібно змішати попіл з водою і поливати рослини. Важливо не переборщити з кількістю попелу, адже це може вплинути на кислотність ґрунту. Достатньо додавати пару ложок попелу на квадратний метр ґрунту під час посадки або обробки ґрунту.

Деревний попіл також допомагає боротися з різними шкідниками, такими як мурахи чи слизняки. Причина – він має абразивні властивості і перешкоджає руху цим комахам. Попіл ще можна використовувати для обробки стебел і листя помідорів, що додатково захищатиме рослини від хвороб.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?