Кабачки розміром з диню: як виростити мʼясисті та соковиті кабачата – сусідам не показуйте

Виростити великі та при цьому смачні кабачки - непросто, але можливо. Що потрібно зробити, щоб насолоджуватись протягом сезону величезними плодами?

Кабачки є частими гостями на ділянці в дачників, адже цей овоч є смачним та багатим на вітаміни B1, B2, C. Звісно, що всі хочуть отримати великий врожай будь-якої культури, тому, щоб кабачки вродили, дачники використовують спеціальні прийоми, які допомагають їй вирощувати успішно кабачки в домашніх у мовах.

Перш за все важливо звертати увагу на те, як глибоко розташована їхня коренева система. Для того, щоб полив був ефективним, краще використовувати систему крапельного зрошування. У такому випадку вода подається в прикореневу зону, тож рослина почуває себе добре.

Городники розсекретили, що додати в лунку перед висаджуванням кабачків
Городники розсекретили, що додати в лунку перед висаджуванням кабачків

Щоб надати такий полив, можна застосувати звичайну пластикову пляшку. Вам потрібно на її дні зробити кілька отворів – ножем чи ножицями, потім закопати її в землю так, щоб верхня частина була доступною для шланга. Таким чином вода через шланг буде подаватись через отвори пляшки, зволожуючи ґрунт. Завдяки цьому методу можете бути певні, що вродять кабачки ого-го як.

Ще важливий момент, який хотілося б зазначити, стосується саме висадки кабачків, адже тоді потрібно надати рослині правильне підживлення. Найбільш ефективним добривом вважається перегній, він покращує структуру ґрунту та надає рослинам всі поживні речовини.

Городники розсекретили, що додати в лунку перед висаджуванням кабачків
Городники розсекретили, що додати в лунку перед висаджуванням кабачків

Також варто знати, що кабачки люблять сонце, потрібно ретельно поставитись до вибору місця посадки. Ця рослина повинна отримувати не менше 6 годин сонячного світла кожного дня. Не забувайте, що ґрунт повинен бути пухким, добре дренованим та легким.

Ось і все, що потрібно знати, щоб через кілька місяців радіти великим і мʼясистим плодам кабачків. Впевнені, що такі кабачки виростуть лише у вас, а сусіди будуть обходити стороною.

Схожі статті

“Міцні дубки, а не розсада!” – ось чим підживити огірки, щоб вони росли без зупинки

Як зміцнити розсаду огірків, щоб у майбутньому рослина приємно порадувала своїм щедрим врожаєм? Щоб так вийшло, важливо знати все про правильне підживлення.

Введіть це під кору – і короїди зникнуть одразу. 1 прийом, як попрощатися зі шкідниками

Щоб вирішити питання з цими шкідниками один раз і назавжди, знадобиться терпіння та один дієвий метод. Варто лише зробити одну процедуру під кору самих дерев.

“Ягоди розміром з яблуко”: полийте малину і починайте відлік днів до врожаю – 3, 2, 1…

Солодкі, великі й соковиті ягоди малини отримати супер легко, якщо знати, чим їх підгодувати навесні для кращого росту - розповідаємо ми, а практикуєте ви.

Тінь, спека, посуха? Ці 7 багаторічників не бояться нічого і цвітуть усе літо та ранню осінь

Вибір таких багаторічників дозволяє зекономити час і сили на догляд за ними. Вони не вимогливі до частого поливу, стійкі до хвороб і шкідників та мають довгий період цвітіння.

Ягоди розміром з кулак — без перебільшень: ця підживка моя улюблена, і полуниця мені завдячує

Щоб полуниця виросла солодкою та великою, необхідно прикласти чимало зусиль для цього, а найважливішу роль відіграє підживлення - чим підгодовувати цю рослину?

Сприятливі дні для посадки овочів у 2025 році – коли садити цибулю, моркву, часник і картоплю

Знання про сприятливі дні посадки – це ключ до створення успішного та здорового городу. Коли ви вкладаєте свою любов і турботу в кожну рослину, природа обов'язково віддячить вам рясним урожаєм.