Лютий – гарячий місяць посадки розсади – перцю, томатів, баклажанів та інших овочів, а вже наступного місяця, у березні, починається сезон посадки цибулі. Величезний вибір сортів може ввести в деяке збентеження не тільки городників-початківців, але дуже досвідчених дачників, адже необхідно враховувати все – врожайність, смакові якості, а головне терміни та якість зберігання.
Щоб не заплутатися в асортименті пропонованих товарів, розглянемо кілька сортів, що добре зарекомендували в Україні, які рекомендують агрономи. Але спершу розберемося у видах цибулі.

Існують лише три види, які відрізняються за своїми смаковими якостями:
- Солодкі сорти, які, як правило, вживають у сирому вигляді як компонент у салатах і не розрахований на тривале зберігання.
- Напівгострі сорти, які мають характерний цибульний смак. Якість зберігання середня.
- Гострі сорти, які можуть пролежати без втрати зовнішнього вигляду та смаку до наступного врожаю.

Стурон
Сорт із пікантно-гострим смаком, гіркуватий із яскраво вираженим цибульним запахом. Пізнього терміну дозрівання. Зарекомендував себе, як один із найврожайніших сортів. Стійкий до холодного клімату. Відмінно зберігається та транспортується.
Штутгартен Різен
Цей сорт характеризується здатністю до розмноження можливими видами. Набув великої популярності серед городників завдяки високому вмісту аскорбінової кислоти. Може понад 6 місяців зберігається без гнилі та втрати товарного вигляду.
Купідо
Цей сорт відноситься до ультраранніх. Ідеально росте на всіх видах ґрунту. Смак слабо-гострий, але незважаючи на це добре зарекомендував себе у зберіганні. Стійкий до характерних цибульних захворювань.

Бамбергер
Сорт середнього періоду дозрівання. М’якуш соковитий та відмінним ароматом. На смак слабогострий, але має високий показник лежкості, тому може при правильному зберіганні долежати до наступного сезону.
Коррадо
Врожайність цього сорту досить висока. Легко переносить низьку температуру. Добре зберігається до врожаю. Стійкий до хвороб.