Справа в тому, що як правило вказується, ніби вишня взагалі не потребує ніякої обрізки. Але такий підхід до питання зрештою призведе до того, що врожаю буде все менше і менше. Необхідно відзначити, що будь-яка рослина позитивно реагує на правильну обрізку, яка стимулює у неї зріст нових пагонів.
Досвідчений садівник може проводити таку обрізку всього раз на декілька років. Саме у той період, коли стає зрозуміло, що дерево цього дійсно потребує.
Експерт розповів, як правильно доглядати за деревами вишні

Так, під час обрізки вишні необхідно звернути свою увагу саме на дрібні гілки. Ті гілки, які формують крону чіпати не треба.
А якщо вчасно не зрізати молоді гілки уся ця історія може перерости у справжню проблему, так як більшість із них просто позасихає, і ніякої фактичної користі вони все одно не принесуть.
Також не забувайте, що вишня — дерево, яке привертає шкідників. Особливо мурах. На стовбурі дерева часто виникає нектар, який привертає маленьких комах.
Для того, щоб цього уникнути, можна скористатися борної кислотою, а також обробити стовбур дерева сумішшю із глини та вапна. Вона ж захистить вишню від інших комах і навіть від грибкових захворювань.
Якщо у вишні багато гілок, які не плодоносять, і виглядають підозріло, ви можете сміливо їх зрізати для того, аби дати дереву можливість наростити нову здорову крону. Але звичайно, така процедура набагато травматичніша, а це означає, що у цей сезон на великий врожай очікувати не варто.
І найголовніше: пам’ятайте про пташок, які з великим задоволенням можуть захотіти знищити увесь ваш врожай. Найкращим способом їх відганяти можуть бути китайські пристрої, які стають джерелом неприємного для птахів звуку, або старе добре опудало. А от людей від своєї вишні вам доведеться проганяти самостійно!