Правильна сівозміна – це запорука здорового та багатого врожаю, адже не секрет, що кожна культура має свої вимоги до ґрунту. Після вирощування моркви, земля значно змінюється, тому не для всіх рослин вона буде підходити, йдеться про ті, які будуть висаджені після цього коренеплоду.
Виснаження ґрунту після моркви, а також накопичення патогенів, робить деякі культури менш стійкими та продуктивними на тому самому місці. Більшість рослин можуть також страждати від дефіциту мікроелементів у ґрунті. Тому перш ніж ви щось посадите, потрібно знати, що не можна вирощувати після моркви.

Городники не рекомендують висаджувати моркву на тому ж місці, де вона вже дала врожай, адже це значно знижує врожайність та може призвести до різних захворювань рослини.
Часник теж краще висаджувати на іншій ділянці. Так як після моркви ґрунт втрачає всі необхідні речовини живлення, залишки від моркви можуть негативно вплинути на ріст часнику і не дати ніяких плодів. У такому випадку потрібно, щоб ґрунт мав час для відновлення.
Посадка озимої цибулі не є найкращою ідеєю, адже ця рослина вимагає багатого і родючого ґрунту. Морква може виснажити землю, тому краще утриматись від її висаджування після моркви.

Огірки потребують багато поживних речовин і люблять тепло – це важливі ключові для здорового росту культури . Після моркви ґрунт буде вже не таким родючим, тож на велику кількість плодів не варто буде розраховувати. Огірки краще вирощувати на тих ділянках, де ви попередньо підживили землю.
Сівозміна – це дуже важлива процедура, тому потрібно до неї ставитись з обережністю та дотримуватись усіх рекомендацій.