Залишитесь ні з чим: ТОП-3 рослини, які не принесуть вам врожаю після збору моркви з грядки

Правильна сівозміна - це важливий процес, якщо ви бажаєте отримати високий рожай, тому заздалегідь потрібно дізнатись, які культури не можна садити після конкретної рослини, наприклад, моркви.

Правильна сівозміна – це запорука здорового та багатого врожаю, адже не секрет, що кожна культура має свої вимоги до ґрунту. Після вирощування моркви, земля значно змінюється, тому не для всіх рослин вона буде підходити, йдеться про ті, які будуть висаджені після цього коренеплоду.

Виснаження ґрунту після моркви, а також накопичення патогенів, робить деякі культури менш стійкими та продуктивними на тому самому місці. Більшість рослин можуть також страждати від дефіциту мікроелементів у ґрунті. Тому перш ніж ви щось посадите, потрібно знати, що не можна вирощувати після моркви.

Городники розповіли, які рослини не можна висаджувати після моркви
Городники розповіли, які рослини не можна висаджувати після моркви

Городники не рекомендують висаджувати моркву на тому ж місці, де вона вже дала врожай, адже це значно знижує врожайність та може призвести до різних захворювань рослини.

Часник теж краще висаджувати на іншій ділянці. Так як після моркви ґрунт втрачає всі необхідні речовини живлення, залишки від моркви можуть негативно вплинути на ріст часнику і не дати ніяких плодів. У такому випадку потрібно, щоб ґрунт мав час для відновлення.

Посадка озимої цибулі не є найкращою ідеєю, адже ця рослина вимагає багатого і родючого ґрунту. Морква може виснажити землю, тому краще утриматись від її висаджування після моркви.

Городники розповіли, які рослини не можна висаджувати після моркви
Городники розповіли, які рослини не можна висаджувати після моркви

Огірки потребують багато поживних речовин і люблять тепло – це важливі ключові для здорового росту культури . Після моркви ґрунт буде вже не таким родючим, тож на велику кількість плодів не варто буде розраховувати. Огірки краще вирощувати на тих ділянках, де ви попередньо підживили землю.

Сівозміна – це дуже важлива процедура, тому потрібно до неї ставитись з обережністю та дотримуватись усіх рекомендацій.

Схожі статті

3 правила обрізки дерев від радника Тернопільської ОДА: чиновник показав, як робить це сам

Ці прості правила допоможуть садівникам доглядати за деревами так, щоб не допускати помилок при обрізці. Виконуючи їх, можна не лише покращити вигляд саду, а й забезпечити високий урожай плодів.

Які овочі посадити поряд із морквою? Цей прийом – знахідка для городників: врожай поб’є рекорди

Вибір ідеальних сусідів для моркви допоможе захистити її від шкідників, а також підвищить врожайність культури. Розповідаємо, які культури можна висаджувати поряд з помаранчевим коренеплодом.

Як назавжди вивести бур’яни на городі: найдієвіші методи від городників – це справжня перемога

Щоб рослини-паразити не заполонили ваші грядки з розсадою, слід вчасно провести ряд робіт, які назавжди позбавлять заростей бур'янів. Вибирайте те, що вам більше підійде.

Ці 3 сорти гороху – справжні чемпіони: стручки виростають довгі і лопаються від горошин

Зелений горох, як і редиска, швидко дозріває, невибагливий у догляді й дає МЕГА врожай, якщо дотримуватись простих рекомендацій при вирощуванні - які сорти найурожайніші?

Якщо не зробити це з полуницею зараз, то можна втратити врожай: швидко усуваємо та попереджаємо

Щоб отримати хороший урожай полуниці, необхідно провести кілька простих маніпуляцій, які захистять її від шкідників. Якщо не зробити цього зараз, то буде пізно.

Який прийом зробить редиску великою і хрусткою? Мінімум гіркоти, ще й дуже смачна в салатах

Редиска не завжди виростає великою і ще й хрусткою, але це можна виправити за допомогою кількох дій - чим підживити рослину і як за нею доглядати?