Про це унікальне підживлення забули багато городників. Агрономи нагадали: для смачних буряків

Багато городників добре знають, що буряк – невибагливий до місця проростання та особливих умов для розвитку не потребує. Проте якісне добриво для них все ж необхідне.

Городники добре знають про те, що буряк під час висаджування та після нього потребує до себе багато уваги.

Цьому коренеплоду потрібна якісна підгодівля, адже без неї вони не виростуть такими ж солодкими та великими. “Сенсація” дізналася, як та чим підживити буряки, щоб зібрати гарний врожай вже у серпні.

Буряки в Україні вирощують на багатьох дачних ділянках. І хоча коренеплід не належить до примхливих культур, але все ж потребує вчасного внесення комплексних мінеральних добрив.

Чим підживити буряки, щоб вони виросли соковитими та солодкими
Чим підживити буряки, щоб вони виросли соковитими та солодкими

Зокрема, в період активного росту бадилля цьому овочу потрібно більше азоту. Наприкінці липня культуру підживлюють фосфором та калієм.

Завдяки ось цим компонентам збільшується тривалість зберігання буряків взимку, а самі коренеплоди виростають великими та із солодким смаком.

Буряки для правильного росту та розвитку потребують й інших речовин. Наприклад, магнію, кобальту, марганцю, міді, бору, цинку, заліза, молібдена та сірки. Дефіцит хоча одного щ компонентів може призвести до погіршення врожайності.

Щоб буряки добре сходили на грядці та виросли солодкими – спробуйте ось такий варіант підживлення із деревним попелом та дріжджами. Ця суміш зміцнить кореневу систему буряків та допоможе культурі пережити нестійку весняну температуру.

Отже, на 10 літрів води потрібно взяти 200 г свіжих або 10 грамів сухих дріжджів. До них додають 2-3 ложки цукру та розчиняють все це у воді. Для настоювання розчину достатньо буде 2-3 години. Безпосередньо перед підживленням на грядки наносять деревний попіл з розрахунку 100 грамів на 1 кв.м.

Щоб коренеплоди буряків виросли солодкими та найсмачнішими – можна використати простецьке добриво, про яке багато хто вже забув. В його основі знаходиться звичайнісінька кухонна сіль. Їх беруть у кількості 1-2 столових ложок та розчиняють у 10 літрах води. Готовий сольовий розчин вносять в ґрунт таким чином, щоб не зачепити листя буряків.

Наведений спосіб використовують лише у тому випадку, коли листя буряків почервоніло. Підживлення зробить коренеплоди більш великими та соковитими.

Схожі статті

Як виростити щільні качани капусти: 7 кроків від вибору насіння до збору рекордного врожаю

Капуста не вимагає особливого догляду, але щоб отримати міцні та здорові качани, які добре зберігатимуться довгий час, знадобиться небагато зусиль. Усього 7 простих правил.

Ставити чи не ставити кімнатні рослини на вулицю влітку? 3 причини назавжди забути про цю ідею

Багато хто з нас полюбляє повиносити влітку домашні квіти на вулицю. Так вони не збирають пил вдома, а також стають доповненням для ландшафтного дизайну. Але чи можна це робити?

Чи потрібно саджати плодові дерева парами? 2 – нещаслива цифра для ось цих культур

Вважається, що плодові дерева варто саджати парами і бажано вони мають бути різних сортів для кращого запилення. Але насправді все зовсім не так.

Городні справи: 3 міфа про користь “бабусиних рецептів” – можуть серйозно нашкодити врожаю

Агрономи зі стажем радять, що перш ніж застосувати якийсь із "бабусиних рецептів" на городі, добре зважте всі "за" та "проти", а лише потім приймайте рішення.

Чому варто протирати сковороду оцтом? 2 неочікуваних ефекти, про які має знати кожен

Досвідченим господиням та господарям завжди доводиться прибирати набагато менше, адже вони знають секрети ефективної роботи на кухні та в будь-якому іншому приміщенні.

5 сортів на ваш смак! Мʼяту вирощую вже 7 років – сушу на чай постійно. Посадіть і ви

Мʼята вирощується майже у кожному саду, адже багато дачників люблять смакувати чаєм з неї та ця рослина дуже проста у процесі вирощування - які 5 сортів є найкращими для посадки?