Кабачки розміром з руку: сусіди повз не пройдуть, коли побачать ваш врожай – 5 правил посадки

Посадка певної культури - це дуже важливий момент, тому кожен овоч має свої правила посадки, який забезпечує городникам гарний результат - як вирощувати кабачки?

Кабачки, як і будь-яка інші культура, потребують правильних умов, догляду, щоб потім городники змогли насолоджуватись врожаєм. Тому існує 5 важливих правил, яких потрібно дотримуватись під час їхнього вирощування.

Перш за все, не можна залишати в лунці більше однієї рослини. Зайва загущеність завадить розвитку плодових органів, і в результаті буде дуже багато зелені і мало плодів. Потрібно памʼятати, що кабачки не люблять перенасичення і не нехтувати цим правилом.

Городники розповіли основні правила, як отримати гарний врожай кабачків
Городники розповіли основні правила, як отримати гарний врожай кабачків

Поливати кабачки рекомендується не частіше ніж 1-2 рази на тиждень, для цього краще використовувати добре прогріту воду, яку попередньо краще залишити на сонці. Також ця культура потребує підживлення. Раз на 10 днів слід обробляти її розчинами органічних добрив – коровʼяк, курячий послід, попіл.

Важливо і обприскувати рослину під час цвітіння медовим розчином, щоб покращити процес запилення. Для цього потрібна чайна ложка меду, яку потрібно розчинити в літрі води. Наступний крок – це мульчування, ця процедура допоможе рослинам запобігти загнивання.

Городники розповіли основні правила, як отримати гарний врожай кабачків
Городники розповіли основні правила, як отримати гарний врожай кабачків

Щоб отримати величезний врожай, рекомендується обирати скоростиглі сорти кабачків – Аполлон F1, Маша F1, Ванюша F1 – вони можуть давати до 9 плодів з одного куща. Щоб збільшити кількість плодів, насіння можна сіяти кілька разів за сезон, з інтервалом 7 днів.

Для перезапилення та кращої врожайності можна висаджувати поряд 3 різні сорти овоча. З цими правилами ви точно отримаєте бажаний результат, якщо будете робити все правильно та не нехтувати ними. Тому зараз саме час обирати сорти для посадки та навесні підготовлювати ґрунт для вирощування цієї культури.

Схожі статті

Цей часник вражає розміром: який сорт посадити – виростає більше звичайної цибулі

Якщо хочете отримати розкішний врожай часнику, який можна навіть на виставку відправляти, зверніть свою увагу на наступні сорти. Таких розмірів ви давно не бачили.

Чи треба мити полуницю перед їжею? 2 неочікуваних “проти”, які щонайменше ошелешують

Дієтологи пояснили, чи варто мити полуницю перед тим, як почати її куштувати. І хоча ці спеціалісти мають дві різні думки, але все ж таки, відповідь на це питання існує.

Як омолодити стару яблуню: плодів буде більше в 3 рази – краще, ніж будь-яке найдорожче добриво

Якщо ваша улюблена яблуня з часом значно знизила врожайність, то цю проблему можна вирішити і провести низку "процедур", які значно покращать стан дерева та навіть повернуть молодість.

Хитрі дачники рубають гілки аґрусу “під корінь”: 1 обов’язкова дія з березня по квітень

Дотримуючись простих правил у догляді за аґрусом у березні 2025 року, ви неодмінно отримаєте смачні та соковиті ягоди вже влітку. Що ж саме для цього потрібно робити?

5 перевірених способів, як підвищити цукристість помідорів: вся “сіль” криється у поливі

Секрет солодких помідорів полягає у поєднанні поливу, наявності сонячного світла і ґрунту певної якості. Всі ці складові вимагають певних знань, уваги та старань від садівників.

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.