Після того, як ви зібрали урожай цибулі, наступним кроком буде вибір овочевих культур, які можна посадити на цій грядці. Важливо пам’ятати, що цибуля активно поглинає багато поживних речовин з ґрунту, і деякі культури не надто добре розвиваються на землі, де до цього росла цибуля. Висаджувати їх на такій ділянці не завжди є хорошою ідеєю.
Наприклад, помідори на грядці після цибулі часто не приносять хороших плодів. Вони потребують іншого рівня кислотності ґрунту, і через те, що цибуля виснажує ґрунт, помідори можуть не розвиватися належним чином, а плоди будуть маленькими й неякісними. Баклажани також не варто садити на місці, де росла цибуля. Ці культури мають схожі вимоги до ґрунту, і через виснаження ґрунту після цибулі, баклажани часто не приносять хорошого урожаю.

Не відчуватиме себе комфортно після цибулі й перець, який потребує певного рівня родючості ґрунту. А після вирощування цибулі, земля вже немає такої кількості поживних речовин, які необхідні перцю. Тому, хто хоче мати хороший перцевий урожай, його краще посадити в іншому місці. Морква теж не завжди добре росте після цибулі. Один раз може принести хороший урожай, а в другий раз — ні. Це все одно, що гадати на кавовій гущі.
Якщо на грядках після цибулі висадити картоплю, то є імовірність того, що вона виросте дрібною, а сам урожай буде досить малим. Часник, хоч і схожий за умовами вирощування на цибулю, не буде давати хороших результатів на грядці, де до цього росла цибуля. Ґрунт, виснажений після цибулі, не забезпечить його достатньою кількістю поживних речовин для його розвитку.
Досвідчені городники зазначають, що на грядках, де до цього росла цибуля, краще всього висаджувати боби, горох, капусту або салат. Причина — вони не мають таких великих вимог до родючості ґрунту і краще адаптуються до місця, де раніше росла цибуля.