Справжнісінька мрія ледаря: цей сорт дає огірки пучками і в спеку, і в холод навіть без бджіл

Огірок – один із популярних овочів, який легко вирощувати. За правильних умов він забезпечить чудовими врожаями. Якщо ви шукаєте невибагливий сорт огірків – зверніть увагу на суперпучковий "Юліан".

Якщо ви шукаєте високоврожайний сорт пучкових огірків – зверніть увагу на “Юліан” F1. Ця культура – середньораннього сорту, підходить для вирощування у відкритому ґрунті або під укриттям. Цей сорт любить рости в родючому ґрунті, теплому та вологому середовищі.

Квітнуть огірки “Юліан F1” переважно жіночими квіточками. Швидко зростають та розвиваються. Огірки стійкі до похолодань і хвороб. Плодоношення відбувається до глибокої осені.

Найкращий сорт пучкових огірків
Найкращий сорт пучкових огірків

Врожайність огірків цього сорту стабільно висока. З одного квадратного метра можна зібрати до 7 кг соковитих та хрумких огірків. Овочі насиченого зеленого кольору, мають світлі смужки на поверхні, ніколи не жовтіють.

Плоди огірків – циліндричної форми, виростають завдовшки 10-12 см. Без гіркоти. Виходять смачними і в свіжому вигляді, і консервовані та солоні.

Сіянці огірків цього сорту висівають на відстані 30 см один від одного. Квітнути вони розпочинають в травні, а посадити їх у відкритий ґрунт можна у березні чи квітні.

Гібрид має високу стійкість до несправжньої борошнистої роси. Плодоношення  рівномірне та продовжується протягом всього літа та осені. Ідеальний ґрунт для огірків цього сорту – проникний, теплий, помірно вологий.

Огірки сорту Юліан: особливості та характеристики
Огірки сорту Юліан: особливості та характеристики

М’якоть огірків “Юліан F1” пружна, апетитна, хрустка, із сильно вираженим ароматом.

Пучкові огірки, до яких належить і цей сорт – особливий різновид овочів, які формують на кущі пишні грона, схожі на невеликі букети. В період цвітіння ця культура дійсно стає схожою на невеличкі букети. Пучкові огірки забезпечать стабільний врожай та гарантоване масове дозрівання плодів. Усі вони стійкі до основних огіркових захворювань.

Схожі статті

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.