Розсада “щіткою” через 24 години: 3 хитрощі при посіві насіння томатів – працюють на 100%

За дотримання всіх цих правил, розсада томатів та інших овочів сформується сильною, здоровою та невразливою. Ефективні дії, які працюють на 100%.

Щороку в житті городників-аматорів відбувається те саме – спочатку все довго і ретельно обирають насіння, потім настає один з найвідповідальніших моментів – посадка і вирощування розсади, від якості якої залежить весь майбутній урожай, тому цьому процесу приділяється найбільше уваги.

При посадці необхідно підготувати ґрунт, після того, як насіння почне проростати, провести підживлення, яке допоможе сформуватися розсаді сильною, здоровоюї та невразливою, а також значно прискорить її зростання. Досвідчені городники вибирають виключно натуральні добрива, які не шкодять рослинам.

Як прискорити дозрівання томатів на кущі
Як прискорити дозрівання томатів на кущі
Як прискорити зростання розсади томатів
Як прискорити зростання розсади томатів

Для розсади томатів, щоби підгодувати молоді саджанці, найкраще підійде слабка настойка чаю. Деякі радять додавати в склянки з ґрунтом використану заварку, але, як показує практика, цього краще не робити, оскільки висока ймовірність появи мошок. Удобрювати молоді паростки необхідно 1 раз на місяць. Цього буде достатньо для прискорення зростання.

Ще один стимулятор росту – це вуглеводний розчин із цукром. На 1,5 л води розводять 30 г цукру. Чергувати з підживленням із слабкої настойки чаю.

Найкращі сорти томатів без пасинкування та прищипування
Найкращі сорти томатів без пасинкування та прищипування

Відмінним стимулятором для зростання розсади є добрива із дріжджів. Підживлення відбувається через тиждень після висадки розсади томатів у відкритий ґрунт.

Як приготувати натуральне добриво: в 1 л води розвести 50 г дріжджів та 30 г цукру. Перш ніж розвести розчин, його необхідно наполягти протягом 2-х годин. Після цього розчиняють у 10 л теплої води. Досвідчені городники рекомендують використовувати 0,5 л натурального добрива на 1 кущ розсади томатів. Після того, як буде проведено третє підживлення, томати, наситившись органікою, почнуть активно рости.

Щоб закріпити результат, за два тижні можна підгодувати розсаду помідорів настоєм коров’яку.

Схожі статті

З добрим урожаєм весь сезон: сорти найбільш “довгограючих” огірків – по відру за 3 дні

Сорти та гібриди огірків, які рано вступають у стадію плодоношення і дуже довго, до самих заморозків, радують городників своїм урожаєм. Вибирайте на власний смак.

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".