Найбільше у підживленні троянди мають потребу саме весною, коли прокидаються. Рослині знадобиться багато ресурсів для того, щоб виростити нові гілки, а також запустити процес зав’язування бутонів. При цьому необхідно, щоб хвороби не наступали, а погода не псувалася, аби кущ не переживав стрес через перепади температури.
Здоров’я рослини здебільшого залежить саме від того, в якому ґрунті воно зростає. Якщо земля бідна, жодна троянда не встоїть перед хворобами та шкідниками. Якщо збагачена, то все ж таки ми маємо можливість отримати красиву рослину, яка буде тішити нас пишним цвітінням.
Експерт розповів, як підживлювати троянду навесні

Перш за все, навесні троянда потребує азотної підкормки. Тому необхідно придбати сечовину. Також їй потрібні фосфор та калій. Вони як правило продаються в сухому вигляді.
Достатньо розбавити сухих добрив у кількості 10 г. А сечовину додати до відра води в розмірі двох ложок. Таке підживлення провести за сезон можна і 5, і 6 разів. Звичайно з інтервалами приблизно у 10 днів.
Також не забувайте про необхідність проведення весняної обрізки. У кущів потрібно видалити усі старі та засохлі пагони, які ростуть горизонтально, залишити лише ті, що здаються вам важливими для майбутнього формування.
Також на початку травня можна вже активно обробляти рослину інсектицидами, адже активізуються мурахи, які переносять на собі попелицю. Вона в свою чергу може не залишити нічого від ваших бутонів та листя, пошкодивши зовнішній вигляд троянд.
З іншої сторони, якщо у вас на ділянці часто бувають сонечка, ви можете покладатися у цьому питанні на них. Адже вони прекрасно справляються з попелицею. І не забувайте використовувати прилипач при роботі з препаратами, щоб їх не змило при першому ж дощі.