Троянди пишно цвістимуть вже скоро: зробіть цей 5-хвилинний прийом хоч зараз – результат “вау”

Буває троянда абсолютно здорова, але не тішить пишним цвітінням, як жительки сусідніх ділянок. Що зробити, аби кущ засипало розкішними квітами?

Троянда — це універсальний засіб прикрасити свою ділянку та навести справжню красу на подвір’ї. Вони не тільки мають хороші декоративні властивості, але й часто неймовірно пахнуть: аромат розповсюджується всюди і навіть заходить у вікна.

Досвідчені дачники не зупиняються на декількох кущах, і часто можуть похизуватися 25-30 штуками у своїй колекції. Деякі сорти самі по собі дуже пишно цвітуть впродовж усього теплого сезону, починаючи з травня і закінчуючи груднем. Інші троянди навпаки: цвітуть декілька разів за сезон, і можуть розчарувати невеликою кількістю бутонів.

Що зробити для того, аби на кущі з’явилося набагато більше квітконосів? Є доволі простий прийом, який допоможе вам простимулювати пишне цвітіння у троянди, і він не вимагає жодних навичок у садівництві.

Як викликати у троянди пишне цвітіння

Городники пояснили, як успішно провести живцювання троянд вдома
Квітникарі розповіли, як викликати у троянди пишне цвітіння

Ми звикли думати, що у садівництві як правило вся справа у хімії: необхідні добрива, мікроелементи, підживлення, захист від хвороб та комах, кислотність ґрунту, тощо. Але багато чого залежить і від фізики. І мова зараз йде не про обрізку, яка також неймовірно важлива для здоров’я рослини, як мінімум для того, щоб гілки не сильно контактували між собою, і відповідно не заводився грибок.

Але ми розповімо про дуже неочевидну річ, яка може допомогти вам простимулювати троянду на швидку вегетацію та відповідно появу великої кількості бутонів. Для цього необхідно розбудити коріння за допомогою теплої води.

Справа в тому, що рослина прокидається разом із усією іншою флорою. А це в свою чергу залежить від ступеня прогрітості ґрунту. Поки він холодний, дерева, кущі, квітки сплять.

І сигнал, який допоможе вам розбудити рослину — це тепла вода, яка також передаватиме температуру і в землю. Звичайно, температура буде опускатися вночі, але рослина вже буде готова активно нарощувати листя та квітки. Але робити це необхідно обов’язково у період, коли вже немає імовірності повернення заморозків, інакше можна нашкодити.

Схожі статті

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.

“Живучий” сорт картоплі – посадили і забули: кожного року він в мене на грядці – не Беллароза

Досвідчені городники вже давно перепробували майже всі сорти картоплі для посадки, тож визначили найкращий - цей дає високу врожайність і смачні плоди. Розповідаємо.

Редиска як з ринку: 4 простих прийоми, які зроблять її соковитою та повністю полишать гіркоти

Редиска – популярний весняний коренеплід, який н смак аж ніяк не повинен бути гірким. Але в багатьох дачників вони виростають саме такими. Щоб такого не сталося – потрібно дотримуватись 3-х прийомів.

Попелиці носа не покажуть, і набридлі чорнобривці не потрібні: саджаємо по всьому городу це

Посадивши цю квітку на своїй ділянці, ви можете забути про наявність попелиць раз, і назавжди! Ця рослина не потребує особливо догляду, її слід просто не забувати поливати.