Догляд за полуницею навесні: що може у 10 разів збільшити майбутній урожай – всього 3 правила

Щоб у рази підвищити врожайність полуниці необхідно зробити всього 3 простих кроки, які максимально наблизять вас до заповітної мети – цілі гори смачної, солодкої та корисної ягоди.

Полуниця є найулюбленішою ягодою серед городників не лише в Україні, а й у всьому світі. Вона вражає не тільки своїм ніжним солодким смаком, але й великою кількістю корисних мікроелементів, які навіть здатні омолоджувати організм!

У матеріалі ви дізнаєтеся основні правила догляду за полуницею навесні, які складаються з трьох важливих правил.

Як збільшити врожайність полуниці
Як збільшити врожайність полуниці

В першу чергу необхідно очистити грунт на грядках від сухого листя, видалити всі залишки торішнього врожаю, щоб унеможливити виникнення грибкових захворювань. Також очистити землю від торішньої мульчі та забезпечити доступ повітря та сонця до кореневої системи куща.

№1. Наступний етап – розпушування ґрунту між рядами. Як тільки просохне земля необхідно її розпушити її на глибину 10 см, щоб забезпечити доступ кисню до коріння. При проведенні робіт будьте дуже уважні, щоб не пошкодити кореневу систему, що знаходиться на самій поверхні.

№2. Одночасно з розпушуванням обов’язково внесіть гумінові кислоти, які значно покращать стан ґрунту та наситять його всіма необхідними поживними елементами. Це допоможе відновити родючість, що обов’язково вплине на майбутній урожай.

Як збільшити врожайність полуниці
Як збільшити врожайність полуниці

№3. Щоб захистити ягоди від контакту із землею, ранньою весною необхідно мульчувати грядки. У цьому випадку ви ще зберігаєте вологу і перешкоджаєте буйному зростанню бур’янів, а також утворенню гнилі на плодах.

Ще один важливий фактор для покращення врожайності полуниці – це полив протягом усього сезону. Для цієї культури найкраще підійде крапельний метод.

Схожі статті

Коли з’явилися рожеві піки: півонії цвістимуть пишно і довго, якщо дати цю підживку

Півонія квітка наскільки розкішна, настільки і примхлива. Не догодити їй неймовірно легко, але якщо знати правильні добрива, все буде набагато простіше.

3 секретні прийоми, щоб лілії цвіли пишно та довго: сусіди очей не відведуть від цієї краси

Лілія вражає своєю красою і є невибагливою у догляді, тому ідеально підходить для вирощування в саду - що потрібно знати про цю квітку і що зробити, щоб вона пишно цвіла?

1 ложка – і ягоди розміром з кулак: смородина каже мені “дякую” – найкраще весняне підживлення

Сода може бути корисною не лише на кухні, дачники вже давно випробували цей продукт в себе на ділянці - як за допомогою цього інгредієнту підживити смородину?

Хробаки, пакуйте валізи: малина більше не ваша — 4 хитрощі від шкідників, які завжди працюють

Як уникнути появи шкідників у кущах малини? Є декілька простих хитрощів, які обовʼязково допоможуть вам розібратися з небажаними гостями на грядці.

6 помилок, які вказують на це: чому полуниця стає все дрібнішою і дрібнішою щороку

Неприємно, коли з часом полуниця родить дрібні та ще й кислі ягоди, але все залежить від догляду, який надавався рослині - 6 головних помилок, які знижують врожайність.

“Живучий” сорт картоплі – посадили і забули: кожного року він в мене на грядці – не Беллароза

Досвідчені городники вже давно перепробували майже всі сорти картоплі для посадки, тож визначили найкращий - цей дає високу врожайність і смачні плоди. Розповідаємо.