Так, велику кількість плодових дерев навесні обрізати не рекомендують. І тим не менш, також є культури, які якраз треба обрізати в березні або на початку квітня. Що вже казати про велику кількість декоративних кущів, які також проходять обробку у цей період. Тому не дивно, що залишиться багато відходів. На додачу ще й може накопичитися листя та суха трава.
Вже декілька років в Україні спалювати таке сміття — незаконно. Але велика кількість людей все одно діє за старими методами, бере в руки сірники і таким чином позбавляється від садового сміття. Ми пропонуємо зробити все абсолютно інакше. По-перше, ви не будете нічого порушувати, по-друге, це не нашкодить екології, а по-третє, ви підвищите якість власного ґрунту.
Експерт розповів, як використати гілки після обрізки дерев

Так, в мережі продаються спеціальні апарати для подрібнення гілок. Вони зовсім недорогі, зручні у використанні, і найголовніше — підходять для тих, хто хоче максимально вигідно використати матеріал, отриманий після обрізки.
Достатньо подрібнити гілки і закопати їх у землю. За рахунок того, що ви так би мовити перетерли матеріал, він буде набагато швидше перетворюватися на чорнозем. І вже через декілька років ви матимете набагато якіснішу землю, тим паче, що будете робити це кожного сезону.

Не нехтуйте подібними порадами. Однак, якщо у вас зовсім немає часу займатися подібним, як варіант — яма. Її можна викопати десь наприкінці городу і впродовж декількох сезонів скидати туди гілки, листя та інше сміття, яке розкладається та згодом може перетворитися на ґрунт. Коли яма заповниться, просто її засипаємо, а років через 5-6 і сліду не залишиться від того, що ви робили.