Хочеться мати 100 кг слив щороку? Березень — вирішальний місяць: внесіть під корінь це

Якщо у вашому садочку росте слива – то в березні її обов'язково потрібно підживити. Правильно підібране добриво забезпечить плодове дерево усіма необхідними компонентами для повноцінного розвитку.

Із настанням весни важливо правильно підгодувати сливу на присадибній ділянці, щоб протягом сезону дерево порадувало вас смачним і соковитим врожаєм. Здоровий розвиток та плодоношення слив залежать в багатьох випадках від того, наскільки якісними та поживними були добрива, які вносили навесні під плодове дерево.

Азот – одне із найбільш поживних та корисних добрив для сливи. Навесні азотні добрива використовують, щоб допомогти сливовим деревам відновитись після зими, а також – успішно пройти через період активного росту та розвитку.

Щоб підживити сливи в садочку, городники часто використовують популярне джерело азоту – аміачну селітру. Вносити її в ґрунт під сливи потрібно на початку весни, у березні. Адже це – той самий час, коли плодові дерев починають прокидатись від зимової сплячки.

Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні
Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні

Азот – не єдине добриво, яке потрібно сливам навесні. Також це плодове дерево потребує калію та фосфору. Тому для підживлення використовують калійні добрива та суперфосфат.

В складі суперфосфату містить фосфор, який сприятиме розвитку кореневої системи слив. До того ж він зміцнить дерево.

В свою чергу калійні добрива допоможуть сливі покращити стійкість до різноманітних захворювань та будуть стимулювати плодоношення.При внесенні добрив під сливове дерево бажано дотримуватись норми і не використовувати його забагато. Перед використанням добрив бажано провести аналіз складу ґрунту на ділянці. Потрібно дізнатись рівень рН та складі землі, щоб потім розрахувати оптимальну норму підживлення. Також потрібно враховувати вік дерева та умови вирощування.

Садівники розповіли, чим підживити сливу у березні
Садівники розповіли, чим підживити сливу у березні

На поглинання цим плодовим добривом поживних речовин впливатиме також і якість ґрунту. Тому окрім підживлення сливи добривами потрібно проводити роботи по обробці землі навколо дерева. Садівники виконують аерацію та мульчування ґрунту.

Схожі статті

10 кілограмів аґрусу з куща і все завдяки цьому методу: роблю так кожен рік, і не натішуся

Великі врожаю аґрусу — це не фантазії, а реальність. Щоб досягти такого результату, необхідно знати всього декілька секретів, і ми ними з вами поділимося.

Цибулеве лушпиння – справжня знахідка для дачників: цей метод підживлення перевірений часом

Є маса різних методів використання цибулевого лушпиння у господарстві. Його навіть використовують для приготування сала або декорування крашанок.

Петрушка зійде за лічені дні: 1 склянка цього бюджетного засобу – і грядки зазеленіють швидко

Чимало городників стикаються із тим, що петрушка на грядці росте повільно і не радує пишними кущиками. Імовірно, їй не вистачає добрива. Розповідаємо, чим підживити петрушку, щоб швидко росла.

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Зробіть ці 3 обов’язкові кроки, і матимете екзотичний сад

Як виростити ціле авокадо з кісточки? Розповідаємо покроково, що необхідно зробити для вдалого вирощування даної культури. У вас все вийде, якщо дотримуватись правил.

Від “хімози” давно відмовилася, бо обробляю яблуню цим: зробіть це до цвітіння

Якщо хочете отримати розкішні плоди яблуні та не мати справу з спеціальними пастками, обробіть рослини цим розчином. Розповідаємо, як його зробити.

Цей буряк росте сам! Не сорт, а “пісня”! З 2-х грядок врожаю буде на рік вперед

Який же сорт буряка обрати - ось це питання виникає майже у всіх дачників у період сезону висадки культур. Найкращий сорт цього овочу, який стабільно дарує ВАУ врожай.