Дивовижний спосіб поливу: огірки дозріють на 2 тижні раніше – просто використайте цей мотлох

Спробуйте використати абсолютно непотрібний мотлох для поливу огірків, і ви будете вражені, наскільки ефективним є цей спосіб. Деталі в нашому матеріалі.

В природних умовах огірок зростає в теплих регіонах, де не буває зими. Це місця з підвищеною вологістю та постійним сонячним промінням. Але в нас як овочева культура він давно прижився. Завдяки роботі селекціонерів ми маємо великий асортимент огірків на вибір, які тими чи іншими характеристиками задовільняють наші потреби.

Для того, щоб отримати хороші врожаї, необхідно повернутися до природних умов, в яких зростають огірки. Якщо ви зможете їх відтворити, отримаєте овочі навіть на декілька тижнів раніше. І зробити це неймовірно просто, якщо мова йде про літній сезон.

Як прискорити отримання врожаю огірків

Городники розповіли, чим обприскати огірки для великого врожаю
Городники розповіли, як прискорити отримання врожаю огірків

В залежності від того, скільки ви маєте кущів огірків, вам необхідно зібрати пластикових пляшок. Кожну пляшку необхідно обрізати приблизно посередині. Дно викидаємо, і залишаємо частину з кришкою.

За допомогою зручного інструменту робимо дірки у пластику. Достатньо буде близько 10 штук. Біля кожного куща огірків встромляємо пляшку кришкою вниз. Коли ви зберетеся поливати, просто заповнюєте її водою, і волога буде поступово потрапляти під кущ, симулюючи природні умови, в яких зростають огірки.

Агрономи назвали найкращий сорт огірків, який дає високий врожай
Городники розповіли, як прискорити отримання врожаю огірків

Таким чином ви будете витрачати набагато менше води, і при цьому зволоження відбуватиметься набагато якісніше, що неодмінно призведе до пришвидшення вегетаційного періоду рослини.

За бажанням можна додати мульчу, яка буде зберігати вологу біля коріння, а також захищати рослину від шкідників та хвороб, а в ґрунт внести розбавлені у воді дріжджі для того, щоб пробудити корисні бактерії в землі та допомогти розвитку коріння. Якщо підійти до питання комплексно, результати не змусять на себе чекати.

Схожі статті

Улюблена підгодівля для помідорів, яка підходить для клімату Київської і Полтавської областей

Існує безліч рецептів підживлень для томатів, але не всі вони є ефективними і до багатого врожаю не завжди приводять - городники розсекретили найкращі підгодівлі для помідорів.

Куди “втикнути” кріп: 3 “можна” і 4 “не можна” – хороші та погані сусіди на городі

Кріп хоч і проста культура в процесі вирощування й догляду, але може залишити вас без врожаю, якщо ви посадите поруч не ті культури - що можна і не можна висаджувати поруч?

Чому не варто поспішати з посадкою моркви? Помилка, якої припускаються 8 з 10 городників

Весна – час для проведення активних городніх робіт. Дачники активно сіють та висаджують розсаду овочів і в тому числі – моркви. Проте експерти радять в цій справі не поспішати.

Не буряки, а “пісня”: цей сорт не боїться борошнистої роси – його прозвали подарунком долі

Буряк - одна з найпопулярніших культур на городі, але багато сортів схильні до хвороб, особливо до борошнистої роси. Це захворювання здатне знищити значну частину врожаю.

Кроти втечуть і більше не повернуться: як відлякати “неприємних” сусідів – екологічний метод

Навіть найбільший шанувальник природи не отримає задоволення від присутності цих проблемних "сусідів", які здатні геть-чисто зіпсувати газон та вплинути на значне скорочення врожаю.

З року в рік саджаю тільки ці: сорт огірків + сорт помідорів, які перевершать всі очікування

Вибір насіння - ключовий момент для будь-якого городника. Якщо ви хочете отримати урожай без зайвих клопотів, важливо обрати сорти, які відзначаються врожайністю, стійкістю до хвороб і чудовим смаком