Чому у вас не приймаються саджанці плодових дерев? Все робите правильно, однак є 2 “але”

Момент, коли ти розумієш, що саджанці плодових дерев не прийнялися — це неймовірне розчарування. Але чому так стається, якщо ми все робимо правильно?

Звичайно, ми маємо брати до уваги той факт, що саджанець може просто не пережити таку стресову процедуру як пересадка, або мати захворювання, про які ми не здогадуємося, що зробило відповідно рослину дуже слабкою, не здатною виживати в стресових ситуаціях.

Але є дуже неочевидні причини, про які ви можете навіть не здогадуватися. І дотримуючись правил, ми все одно наштовхуємося на це розчарування, коли плодові дерева не приймаються і не приймаються.

Чому не приймаються саджанці плодових дерев

Садівники пояснили, які плодові дерева не можна саджати поруч
Городник розповів, чому не приймаються саджанці плодових дерев

Перша неочевидна причина — це регіональна адаптація. Про це не говорять у розплідниках, про це мовчать у будь-яких садових магазинах, інакше можна втратити величезну клієнтську базу. Тим не менш, кліматична та регіональна адаптація — це важливий нюанс.

Будь-який досвідчений городник або дачник скаже вам, що купувати саджанці плодових дерев варто у тому ж регіоні, де ви плануєте їх саджати.

Тому що саджанці адаптовані саме до певних умов і температур, і зміна цих характеристик може завдати настільки серйозного стресу рослині, що вона не встигне адаптуватися і загине. Це майже не стосується рослин, які виростають з цибулі, а також чагарників, які не вимагають особливого догляду.

Але коли мова йде про плодові дерева, особливо примхливі сорти, це дуже важливо.

Експерт розповів, як використовувати деревну золу на городі
Городник розповів, чому не приймаються саджанці плодових дерев

Друга причина — це стан кореневої системи. Звичайно, ми звертаємо на це увагу. Але мова йде про необхідність для рослини наростити кореневу систему, щоб вдало прийнятися та розвиватися. Саме тому деякі плодові дерева необхідно саджати восени, так як коріння буде розвиватися взимку під землею, а деякі навесні, тому що ці дерева повністю засинають і коріння не розвивається.

А тому перед придбанням саджанців необхідно ознайомитися з рекомендаціями по сезону посадки.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?