Забудьте про звичайні грядки: у вас буде постійний урожай полуниці завдяки цим 2 прийомам

Полуниця взимку — задоволення не з дешевих. Але можна не зважати на ціни, якщо є можливість вирощувати полуницю самостійно вдома, і результати здатні здивувати.

Безумовно, найперше, на що ви маєте звернути увагу — це сорт полуниці. Необхідно обирати не звичайну ягоду, а ремонтантні кущі, інакше нічого не вийде.

Такі сорти можуть подарувати декілька хвиль урожаю під час теплого сезону, чим однозначно порадує своїх господарів. Але якщо створити умови для плодоношення впродовж цілого року, цих хвиль буде набагато більше. Отже, розпочинаємо з покупки правильного сорту.

А далі переходимо до влаштування тепличних умов для полуниці на городі, адже ми живемо ми в помірному поясі, наступають холоди, і ягода просто засинає.

Дачник розповів, як отримувати постійний урожай полуниці

Дієтологи пояснили, чи потрібно мити полуницю перед поїданням
Як отримувати постійний урожай полуниці

Зрозуміло, що звичайні грядки нам абсолютно не підходять, адже вони швидко змерзають восени, що вже і казати про зиму. Нам потрібні вертикальні конструкції, а з якого матеріалу — вирішувати вам: із труб, мішків або ярусів із дощок вирішують проблему.

Ці конструкції необхідно заповнити якісним грунтом з компостом чи перегноєм, а також влаштувати утримання температури, що як правило може дати нам звичайне агроволокно. Не забуваємо про регулярне зволоження, а також про тепло та світло. Цього можна досягнути за допомогою спеціальних садівничих ламп.

Експерт розповів, які сорти полуниці не потребують пересадки
Як отримувати постійний урожай полуниці

Звичайно, необхідно подбати і про те, щоб конструкція знаходилася на сонці, адже саме так у світлу частину дня земля у конструкціях буде рівномірно прогріватися, а отже стимулювати ріст коріння.

Найврожайніші сорти полуниці, які достигають навіть у Київській області
 Як отримувати постійний урожай полуниці

Рекомендуємо вам подбати про регулярне внесення мінеральних добрив, що необхідно проводити для рясного плодоношення. Якщо вже зайнятися стимулюванням постійного врожаю, то варто доводити справу до кінця — додавайте калій, суперфосфат та магній, і плоди будуть великими та соковитими.

Спробуйте, і у вас обов’язково вийде влаштувати собі чарівну грядку з ягодами!

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.