Ці 2 рослини стануть найкращими сусідами для гортензій у дворі: квіти ростимуть ще краще

Посадіть з гортензіями в дворі ці 2 чудові рослини. Вони мають однакові вимоги до вирощування, люблять вологу й якісний ґрунт. А в загальному це буде дивовижна композиція!

Гортензії не просто звичні квіти для посадки українськими садівниками, вони ще й дуже гарні. А тому, їх варто висаджувати з року в рік, в першу чергу, для того, щоб створити красу у своєму дворі. Величезний плюс цих квітів у тому, що вони мають довгий термін існування. Більше того, за їх красу та унікальність, їх навіть можна назвати декоративними. Сорти гортензій дуже різноманітні й відрізняються вони за великою кількістю різнокольорового забарвлення. Інколи хочеться висадити їх просто всі!

Найпопулярнішими є гортензії наступних кольорів: насиченого кремового, білого, ніжно-блакитного, рожевого, червоного. В принципі, всі кольори гортензії дуже гарно виглядають з їх смарагдовим листям. А щоб усе взагалі було дивовижним, естетичним і гармонійним, важливо підбирати правильних сусідів на ділянці для гортензій.

Садівники пояснили, які квіти обов'язково слід садити біля гортензій
Садівники пояснили, які квіти обов’язково слід садити біля гортензій

За словами досвідчених садівників, це можуть бути такі рослини, як хоста та астильба. Всі ці три рослини полюбляють пухкий, родючий і вологий ґрунт. Загалом, їм підходить та земля, в якій волога, але не застій води, зберігається протягом тривалого часу. Гортензія, хоста та астильба чудово ростуть у півтіні. Саме тому, їх уже можна садити поруч один із одним. При цьому, вони дуже гарно та композиційно виглядатимуть разом. Насамперед, квіти гортензії пишні, а декоративне листя хости широке, а астильба має ажурне суцвіття. В результаті, одна єдина краса.

При цьому, гортензії, хоста та астильба не потребують якогось ретельного та надмірного догляду. Також, вони не конкурують один із одним за поживні речовини. І все це також робить їх ідеальними сусідами. А ось де не варто висаджувати гортензії, так це поруч із деревами та кущами. Насамперед тими, що мають поверхневу кореневу систему. Оскільки, в такому випадку гортензіям не вистачатиме вологи для росту та розвитку.

Схожі статті

Якщо груша, то калію, якщо морквина – то азоту: городники знають, чому огірки змінюють форму

Огірки на городі можуть набувати абсолютно несподіваних форм. То загнуться гачком, то скрутяться у підкову, то нагадують морквину. За цими ознаками можна визначити, яких елементів бракує городині.

Як виростити моркву розміром з кабачок? На Одещині її поливають цим, а врожай збирають мішками

Щоб морква здивувала солідними розмірами, достатньо внести у землю невелику кількість простого добрива, яке є майже в кожного вдома. Що саме необхідно зробити?

Наша ожина дає врожаї хвилями, бо бабуся купила правильні саджанці: 3 правила, і ягід – море

Чи знаєте ви, що від правильного вибору саджанців залежить врожайність ожини? Щоб кущі засипали господарів в сезон соковитими і смачними ягодами – обирайте саджанці за трьома ознаками.

Кріп висаджую прямо між рядами цього овочу, і ніколи не шкодую: результат завжди 10 із 10

Якщо хочеться, щоб кріп виріс пишним та соковитим, і при цьому приніс користь іншим культурам, розповідаємо, де краще його посадити. Деталі в нашому матеріалі.

У вас ще є час підготуватися: що посадити на пустих грядках у липні – 5 пізніх культур

Липень – не час припинення посадок. У середині літа можна сміливо висаджувати культури, які мають невеликий термін вегетації. Розгляньмо перелік швидкостиглих овочів.

Що не можна висаджувати поруч з огірками? Ці 3 культури полишать вас врожаю у 2025-му

Вважається, що огірки можна посадити у будь-який місяць літа, якщо мета — мати стабільний урожай. Але важливо не помилитися із сусідами для них.