1 л на 10 л води – і ягоди розміром з кулак: підгодовую цим полуницю в травні

У господині на кухні можна знайти безліч інгредієнтів, які можуть бути корисними на городі для дачників, наприклад, молоко - чим підгодувати полуницю в травні?

Полуниця вимагає до себе неабиякої уваги й догляду для правильного розвитку й формування плодів. Виростити щедрий врожай цієї ягоді – завдання не з легких, адже навіть при належному догляді ягоди можуть бути дрібними й кислими. Часто садівники отримують мізерний врожай через невдалий вибір сорту або неправильний час висадки. Причиною невдалого врожаю можуть бути молоді кущі, адже повноцінне плодоношення починається на другий рік.

Щоб стимулювати активне плодоношення та збирати ягоди до самої осені, рекомендується рослину підживлювати поживними речовинами. Серед натуральних і ефективних способів підживлення особливу роль відіграє один інгредієнт, який легко знайти майже у кожній домівці – молоко. Саме цей інгредієнт багатий на кальцій, фосфор, калій, магній.

Садівники розповіли, чим підкормити полуницю в травні
Садівники розповіли, чим підкормити полуницю в травні

Добриво на основі молока не лише живить полуницю, а й робить рослиною стійкою до грибкових захворювань та шкідників. Якщо регулярно застосовувати такий метод, то ягоди будуть солодкими, ароматними й соковитими.

Як стверджують городники, таке добриво варто вносити в період цвітіння полуниці та під час формування плодів, зазвичай цей період припадає на середину травня.

Садівники розповіли, чим підкормити полуницю в травні
Садівники розповіли, чим підкормити полуницю в травні

Для приготування даного підживлення, вам потрібно літр свіжого молока розчинити у десяти літрах води. Таким розчином варто поливати кожну рослину, використовуючи 500 мл під кожен кущ один раз на тиждень протягом усього періоду цвітіння та плодоношення. Цей метод є абсолютно безпечним для рослини, але супер дієвим – візьміть на замітку. Якщо дотримуватись всіх правильних умов для вирощування полуниці, тоді культура вам обов’язково віддячить гарними ягодами.

Схожі статті

5 головних причин, чому не зав’язуються кабачки в червні: як їх швидко усунути – не гайте часу

На початку літа запропонуйте кабачки на грядці можуть здивувати відсутністю зав'язі. Про причини явища, а також способи виправлення ситуації розповість "Сенсація". Читайте подробиці у матеріалі.

Ніколи не висаджуйте ці 5 рослин влітку, інакше пошкодуєте: урожаї будуть лише снитися

Деякі культури можна сміливо висаджувати після настання тепла. Інші навпаки вам цього не пробачать. Розповідаємо в нашому матеріалі, коли цього робити не можна.

Кабачки після цієї підгодівлі пішли в ріст по 3 см на добу: ось що справді працює

Декому здається, що кабачки настільки невибагливі, що ростимуть за будь-яких умов. Але якщо у червні підживити цю городину, то урожай вас приємно здивує – не знатимете, куди подіти.

Ідеальні ззовні, чорні всередині: ці 2 шкідники не знають жалю до яблук – що з ними робити?

Деякі шкідники на яблунях невидимі ззовні, але псують плоди зсередини так, що про урожай та зберігання фруктів на зиму вже не йдеться. Позбутися цих негараздів треба зараз, бо завтра може бути пізно.

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.