Цибуля, яка плаче замість тебе: чемпіон серед сортів 2025, від якого ви не будете лити сльози

Цибуля – овоч, в якого багато переваг. Але від неї при переробці хочеться плакати. Однак існують ніжні сорти для салатів, після яких ви не будете лити сльози. Про один з них розповідає "Сенсація".

Цибуля хоч і корисний овоч – але при роботі із нею на кухні господині часто ллють сльозі. Експерти навіть розробили купу корисних порад, як не плакати під час нарізання цибулі. Наприклад – змочувати ніж в холодній воді чи поставити поряд із обробною дошкою воскову свічку.

Існує ще один спосіб захиститись від “ядрьоної” цибулі. І це – обрати більш ніжний та лагідний сорт. Зазвичай він належить до салатних різновидів цибулі та не такий пекучий, як його “родичі” в жовтій шкірці. Про один із таких сортів розповідаємо у цьому огляді.

Рожева цибуля-сіянка “Ред Барон” – перший високоврожайний сорт із лушпинням червоного кольору. Вегетаційний період становить близько 4 місяців. Від появи перших сходів і до збору врожаю проходить приблизно 120-130 днів.

Заввишки овочева рослина виростає до 30-35 см. Листя в цибулі – насичено-зеленого кольору із восковим нальотом на поверхні. Цибулини мають однорідну структуру та округлу форму.

Цибуля сорту Ред Барон
Цибуля сорту Ред Барон

Середня маса однієї цибулини варіюється від 50 до 120 грамів. Сорт відрізняється темно-фіолетовим забарвленням шкірки і такого ж кольору прожилками всередині. Цибуля має ніжний присмак, хрумка і абсолютно не гірка.

Не дарма її називають десертною цибулею. Вона ідеально підходить для приготування салатів та вживання у свіжому вигляді. Легкий аромат овоча не буде виїдати очі під час нарізки.

Ще одна особливість сорту “Ред Барон” в тому, що він не фарбує в червоний колір інші складові страв. Характерною для нього є висока щільність цибулин та висока врожайність в будь-якому регіоні України.

Десертна цибуля Ред Барон
Десертна цибуля Ред Барон

Висівають цибулю “Ред Барон” на відстані 5-10 см одна від одної. Глибина занурення в ґрунт приблизно 3-5 см. Сорт стійкий до розповсюджених хвороб цибулі – фузаріозу, переноспорозу та кореневої гнилі.

Схожі статті

Якщо груша, то калію, якщо морквина – то азоту: городники знають, чому огірки змінюють форму

Огірки на городі можуть набувати абсолютно несподіваних форм. То загнуться гачком, то скрутяться у підкову, то нагадують морквину. За цими ознаками можна визначити, яких елементів бракує городині.

Як виростити моркву розміром з кабачок? На Одещині її поливають цим, а врожай збирають мішками

Щоб морква здивувала солідними розмірами, достатньо внести у землю невелику кількість простого добрива, яке є майже в кожного вдома. Що саме необхідно зробити?

Наша ожина дає врожаї хвилями, бо бабуся купила правильні саджанці: 3 правила, і ягід – море

Чи знаєте ви, що від правильного вибору саджанців залежить врожайність ожини? Щоб кущі засипали господарів в сезон соковитими і смачними ягодами – обирайте саджанці за трьома ознаками.

Кріп висаджую прямо між рядами цього овочу, і ніколи не шкодую: результат завжди 10 із 10

Якщо хочеться, щоб кріп виріс пишним та соковитим, і при цьому приніс користь іншим культурам, розповідаємо, де краще його посадити. Деталі в нашому матеріалі.

У вас ще є час підготуватися: що посадити на пустих грядках у липні – 5 пізніх культур

Липень – не час припинення посадок. У середині літа можна сміливо висаджувати культури, які мають невеликий термін вегетації. Розгляньмо перелік швидкостиглих овочів.

Що не можна висаджувати поруч з огірками? Ці 3 культури полишать вас врожаю у 2025-му

Вважається, що огірки можна посадити у будь-який місяць літа, якщо мета — мати стабільний урожай. Але важливо не помилитися із сусідами для них.