Насіння за копійки, а врожай – на базар: на Кіровоградщині садіть редиску лише цих трьох сортів

Редиска – один із найпопулярніших овочів весни. Її активно починають продавати вже у квітні, а на початку червня урожай збирають городники. Дізнайтеся, які 3 сорти редиски найкраще родять в Україні.

Редиска – один з найбільш ранніх овочів. Редиску сіють майже всі городники. Ця культура невибаглива у догляді, та ось не всі сорти редиски смачні.

До вашої уваги 3 сорти редиски, які дають найбільший урожай в Україні. Крім того, ця редиска дуже смачна і щільна в середині.

Французький сніданок

Городники назвали засіб, яким треба посипати редиску перед дощем
Аграрії назвали 3 сорти редиски, які дають найбільший урожай

Цей сорт редиски дуже ранній. Урожай можна вже збирати через 25-30 днів після посіву насіння. Садити цей сорт можна в теплиці і у відкритому грунті.

Редиска цього сорту має циліндричну форму, колір червоно-білий. Смак редиски ніжний, з легенькою гостринкою.

Цей сорт дуже полюбився городникам, адже він стабільно дає гарний врожай, стійкий до різних погодних умов та хвороб.

Сора

Кулінари пояснили, як смачно замаринувати редиску цієї весни
Аграрії назвали 3 сорти редиски, які дають найбільший урожай

Це ультраранній сорт редиски. Від посіву до збору урожаю проходить всього 20 днів. Коренеплід має круглу форму яскраво-червоного кольору. М’якоть соковита і ніжна, майже без гіркоти.

Цей сорт стійкий до приморозків та дощів. Крім того, сорт редиски “Сора” стійкий до стрілкування. Даний сорт редики дуже полюбився не лише городникам, а й підприємцям. Більшість редиски, яка продається на ринку та в магазинах весною – це саме сорт “Сора”.

Дієго

Агрономи назвали шість найурожайніших сортів редиски для посадки
Аграрії назвали 3 сорти редиски, які дають найбільший урожай

Сорт редиски “Дієго” також належить до ранніх сортів: від посіву насіння до збору урожаю проходить близько 25 днів. Коренеплоди мають круглу форму і червоний колір. М’якоть соковита, ніжна, щільна, з дуже легенькою гостринкою. Таку редиску можна їсти не лише у свіжому вигляді, але й маринувати.

Цей сорт гарно родить в усіх областях України. Він невибагливий до грунтів, природних умов та стійкий до більшості хвороб.

Схожі статті

Ніколи ввечері – тільки вранці: 2 причини, чому полив можна проводити лише у 1-й половині дня

Через розпорядок дня та постійну зайнятість не у всіх є можливість поливати город зранку, власне як і бажання. Але чому це варто робити все ж таки в 1-у половину дня?

Кліпнути не встигли, кабаки згнили: 3 помилки, через які вам великих гарбузів не бачити

Іноді трапляється, що гарбузи виростають гарними й великими, та коли розріжеш, виявляється, що всередині гниль. Розберімося, чому подібне можливе та як вийти з цієї непростої ситуації.

Домашній квасок для грядки – хіт на Херсонщині: що це таке і “з чим його їдять”

Як правило ми робимо вибір або на користь органіки, або на користь мінеральних добрив. Але є ще один варіант — найкращий, найдієвіший, найефективніший.

На Харківщині обожнюють ці яблука за особливу кислинку: 3 сорти і на форшмак, і на пироги

Не всі яблука підходять для приготування певних страв, адже в них має бути хороший баланс кислоти та цукру. Розповідаємо, які сорти найкраще підходять.

Гілки вишні будуть хилитися від урожаю після цієї підживки: бабуся робить так вже 30 років

Вишня начебто не дуже вибагливе до умов дерево. Натомість якщо хочете отримати якомога більший урожай, все ж доведеться підживити вишнячок дуже простими засобами.

Всі її люблять, а вона руйнує плани та грядки: цій пряній траві не місце на городі

У цієї рослини дуже багато переваг, і саме тому городники часто її висаджують на городі, але робити цього все ж таки не варто. Розповідаємо в матеріалі чому.