Врожай зросте вдвічі: поливаю цим огірки щороку в червні на Полтавщині – не жовтіють ніколи

Для кожного дачника неприємно бачити, коли огірки на грядках починають жовтіти, але цього можна уникнути заздалегідь – чим полити овоч, щоб плоди були великими й смачними?

Зазвичай огірки нормально собі ростуть й розвиваються на грядці, і дачники в очікуванні щедрого й смачного врожаю, але трапляється й таке, що не завжди все ідеально. Іноді на огірках з’являється жовте листя, що сигналізує про порушення розвитку й призводить до зниження врожайності.

Так відбувається через нестачу деяких мікроелементів, зокрема азоту, фосфору та калію. Також важливо стежити за густотою посадки, занадто близько розміщені одне до одного рослини затіняють обох. Надмірна кількість сонячного світла негативно впливають на культуру і призводить до пожовтіння листя, так само як і нестача води або її надлишок. Ще частою проблемою є грибкові захворювання рослин – фузаріоз, мучниця.

Городники розповіли, чим полити огірки, щоб вони не жовтіли й дали щедрий врожай
Городники розповіли, чим полити огірки, щоб вони не жовтіли й дали щедрий врожай

Щоб уникнути пожовтіння листя, на поміч вам прийдуть перевірені методи, які не несуть абсолютно ніякої шкоди для рослин. Найпопулярніший спосіб – це застосування настою з цибулиння, молочної сироватки та хлібного розчину.

Цибулиння має багато корисних речовин, для приготування потрібно помістити його у ємність, залити холодною водою, довести до кипіння та настояти протягом кількох годин. Потім розчин слід процідити і розбавити водою у пропорції 2:8. Рідиною необхідно обробити огірки як зовнішньо, так і внутрішньо.

Городники розповіли, чим полити огірки, щоб вони не жовтіли й дали щедрий врожай
Городники розповіли, чим полити огірки, щоб вони не жовтіли й дали щедрий врожай

Якщо ж ви бажаєте обробити огірки молочною сироваткою, тоді потрібно змішати літр сироватки з п’ятьма літрами води. Даним розчином необхідно поливати або обприскувати культуру раз на тиждень.

Тепер перейдемо до останнього перевіреного методу – хлібний розчин з йодом. Хлібну буханку необхідно замочити у воді до розм’якшення, а потім додати кілька крапель йоду. Перед використанням засіб варто розвести – 1 л на відро води. Обприскувати цією рідиною огірки варто двічі на місяць.

Схожі статті

6 народних методів – і мухи й комарі забудуть до вас дорогу: як захистити оселю від комах

Комарі й мухи часто потрапляють в оселю та завдають дискомфорту для господарів будинку, але на щастя існує кілька методів, як прибрати цих комах.

Видалення листя у томатів може стати фатальною помилкою: 1 “за” і 5 “проти” такої процедури

Видалення листя в помідорів – чудовий спосіб трохи прорідити рослинні джунглі на відкритій грядці. Але чи завжди це потрібно робити? Розповідаємо усі подробиці у нашому матеріалі.

Коли та що потрібно виривати з городу до столу: 3 кроки, щоб узяти з зелені найбільше вітамінів

Їсти зелень потрібно тоді, коли в ній найбільше вітамінів! Для цього варто знати, коли та в який час її слід зривати на городі. З грядки й прямо до столу!

Суха та спекотна погода — ідеальна для павутинного кліща: 1 дія для профілактики на городі

Цього шкідника не буде на городі в спеку, якщо знати про всі ці дієві лайфхаки. Варто дотримуватися цих правил уже зараз, щоб потім не мати клопоту з цим павутинним кліщем.

На Прикарпатті буряки обробляють хитрим настроєм: плоди не гниють по корінню від слова зовсім

Цей метод може не тільки запобігти загниванню буряків, але й зробити цей овоч більш солодким, соковитим і смачним. Слід використати для профілактики, коли буряки трішки підростуть.

Простіше за нітроамофоску, а працює краще: це ТОП-1 – найкраще позакореневе підживлення часнику

Пожовтілого листя на часнику більше не буде. Садівники розповіли про одне дієве позакореневе підживлення, що є дуже ефективним. Гарному врожаю часнику точно бути!