Після висадки розсади перцю у відкритий ґрунт не слід забувати, що цього буде недостатньо для отримання шаленого врожаю, адже перець потребує поживних речовин для свого росту, які будуть давати йому сили для формування великих і солодких плодів. Після пересадки перцю потрібно нарощувати стеблову масу, в цьому процесі велику роль відіграє азот. При його нестачі нижнє листя перцю починає жовтіти і осипається, адже рослина змушена перенаправляти залишки азоту для розвитку верхніх частин куща, де формуються нові листки і формуються плоди.
Щоб цього уникнути, важливо застосувати ті добрива, які містять азот – це можуть бути як органічні, так і мінеральні. Дачники відзначають ефективність курячого посліду, який містить азот, фосфор, калій, кальцій. Для приготування вам необхідний добре переброджений послід розвести у воді у пропорції 0,5 л на 10 л води. Під кожен кущ слід вилити до 700 мл рідини.

Також корисним є мінеральне добриво “Рост-концентрат”, який багатий не лише на азот, а й на гумат калію. Вам потрібно 25 мл препарату розчинити у 10 л води, під кожен кущ влити 600 мл рідини.
Наступне і останнє добриво у нашому списку – це додавання сульфату магнію до будь-якого розчину з вищеперелічених. Магній відіграє велику роль у фотосинтезі, тож він насичує листя зеленим кольором і покращує загальний стан перцю.

Процес приготування доволі простий – додайте 1 чайну ложку сульфату магнію в 10 літрів води будь-якого розчину, перемішайте і полийте ним культуру. За допомогою цих бюджетних методів підживлення для перцю, ви отримаєте солодкі плоди, якими буде смакувати вся ваша родина.