Час від часу городники зіштовхуються з тим, що морква погано сходить, посушливі погодні умови стали головною причиною таких результатів, тож часто дачники вдаються до повторних посівів. Якщо ви прагнете зібрати щедрий врожай великих і солодких коренеплодів, тоді вам потрібно просто підгодувати культуру в червні.
Ефективною підживкою буде гірчична макуха, цей інгредієнт здатний покращити структуру ґрунту та зробити його більш пухким і родючим. Під час перегнивання макуха насичує землю азотом, гумусом та іншими поживними речовинами. Також цей продукт слугує природним захисником під шкідників, а саме від морквяної мухи. Можна внести ще азофоску, яка надасть моркві необхідні елементи – азот, фосфор, калій. І останній корисний інгредієнт – це деревний попіл, який перед застосуванням слід просіяти.

Вам необхідно змішати ці три продукти між собою – 1 кг гірчичної макухи + 1 кг деревного попелу + 0,5 кг азофоски. Цю суміш слід розподілити між рядами моркви і очікувати на смачний і щедрий врожай.
Також городники зазначають, що дієвою є підгодівля на основі кропиви. Потрібно подрібнити стебла й листя рослини й помістити в 10-літрове відро, заповнивши 2/3 ємності. Після цього суміш варто залити теплою водою. Залиште настій у теплому та сонячному місці на кілька днів.

Перед безпосереднім застосуванням розчин потрібно розвести з водою у співвідношенні 1:10. Поливати цією рідиною моркву краще зранку або ввечері, коли сонце не таке палюче. Застосовуючи вищезазначені методі підживок на регулярній основі, ви зробите овоч більш стійким до умов вирощування, хвороб і шкідників, прискорите його ріст та покращите смак плодів.