Цю 1 дію з морквою потрібно зробити до 15 червня: запорука багатого і якісного врожаю

Не секрет, що морква є вибагливою до поливу, але також для гарного росту її потрібно забезпечувати необхідними поживними речовинами – що, коли і як треба внести під рослину?

Час від часу городники зіштовхуються з тим, що морква погано сходить, посушливі погодні умови стали головною причиною таких результатів, тож часто дачники вдаються до повторних посівів. Якщо ви прагнете зібрати щедрий врожай великих і солодких коренеплодів, тоді вам потрібно просто підгодувати культуру в червні.

Ефективною підживкою буде гірчична макуха, цей інгредієнт здатний покращити структуру ґрунту та зробити його більш пухким і родючим. Під час перегнивання макуха насичує землю азотом, гумусом та іншими поживними речовинами. Також цей продукт слугує природним захисником під шкідників, а саме від морквяної мухи. Можна внести ще азофоску, яка надасть моркві необхідні елементи – азот, фосфор, калій. І останній корисний інгредієнт – це деревний попіл, який перед застосуванням слід просіяти.

Городники розповіли, що треба зробити з морквою в червні для багатого врожаю
Городники розповіли, що треба зробити з морквою в червні для багатого врожаю

Вам необхідно змішати ці три продукти між собою – 1 кг гірчичної макухи + 1 кг деревного попелу + 0,5 кг азофоски. Цю суміш слід розподілити між рядами моркви і очікувати на смачний і щедрий врожай.

Також городники зазначають, що дієвою є підгодівля на основі кропиви. Потрібно подрібнити стебла й листя рослини й помістити в 10-літрове відро, заповнивши 2/3 ємності. Після цього суміш варто залити теплою водою. Залиште настій у теплому та сонячному місці на кілька днів.

Городники розповіли, що треба зробити з морквою в червні для багатого врожаю
Городники розповіли, що треба зробити з морквою в червні для багатого врожаю

Перед безпосереднім застосуванням розчин потрібно розвести з водою у співвідношенні 1:10. Поливати цією рідиною моркву краще зранку або ввечері, коли сонце не таке палюче. Застосовуючи вищезазначені методі підживок на регулярній основі, ви зробите овоч більш стійким до умов вирощування, хвороб і шкідників, прискорите його ріст та покращите смак плодів.

Схожі статті

Гортензія заграє новими фарбами: як 1 інгредієнт може змінити колір квітки на блакитний

Рожева гортензія стане блакитною, якщо ви зробите одну просту дію – додаю цей 1 продукт з кухні в ґрунт і результат прямо на око. Секрети садівників.

Вродять, як ніколи – “ахнуть” всі: в які дні червня 2025 садити кавуни й дині

Червень настав – кавуни й дині на підході до посадки у відкритий ґрунт. Городники розсекретили найсприятливіші дати для посіву – запам'ятайте ці дні.

Врожаю не буде ніде: не садіть ці 5 овочей біля перцю, бо виросте дрібним, гірким і несмачним

Сусідні культури на городі відіграють важливу роль у вирощуванні перцю, тому перш ніж його посадити, варто дізнатись, які овочі є сприятливими для нього.

Врожай зросте вдвічі: поливаю цим огірки щороку в червні на Полтавщині – не жовтіють ніколи

Для кожного дачника неприємно бачити, коли огірки на грядках починають жовтіти, але цього можна уникнути заздалегідь – чим полити овоч, щоб плоди були великими й смачними?

6 народних методів – і мухи й комарі забудуть до вас дорогу: як захистити оселю від комах

Комарі й мухи часто потрапляють в оселю та завдають дискомфорту для господарів будинку, але на щастя існує кілька методів, як прибрати цих комах.

Видалення листя у томатів може стати фатальною помилкою: 1 “за” і 5 “проти” такої процедури

Видалення листя в помідорів – чудовий спосіб трохи прорідити рослинні джунглі на відкритій грядці. Але чи завжди це потрібно робити? Розповідаємо усі подробиці у нашому матеріалі.