У червні 2025 року на Полтавщині прогнозують до 4 хвиль спеки – ось як підготувати огірки

Часто причиною невдалого врожаю є спека, а саме ігнорування високої температури для ваших рослин – що зробити з огірками, щоб зібрати рекордний врожай в 2025-му?

Літня спека часто завдає шкоди для городніх культур, внаслідок чого їхній врожай знижується, плоди виростають дрібними й несмачними, не обходить стороною це огірки. У цей період важливо надати рослині правильний полив і правильно її підгодувати.

Огірки є популярною культурою для вирощування, вони багаті на корисні мікроелементи і вітаміни, але при високій температурі рослина починає відчувати сильний стрес, який може призвести до повної втрати врожаю. Під час спеки важливо забезпечити огіркам правильний і регулярний режим поливу. Завдяки цій процедурі культура буде добре розвиватись та формувати плоди. Поливати овоч варто під корінь, щоб вода не потрапляла на листя, адже такий момент може спровокувати опіки.

Городники розповіли, як врятувати огірки від спеки в 2025-му
Городники розповіли, як врятувати огірки від спеки в 2025-му

Також у спеку потрібно підживити культуру, використовуючи добрива, які не обпалюватимуть коріння і швидко засвоюватимуться. Рекомендується внести калійні добрива в середині літа, щоб зробити огірки стійкими до спеки. Вам необхідно в 10-літровому відрі розчинити 1 столову ложку сульфату калію, ретельно перемішати і полити рослину під корінь.

Можна пустити в хід підживлення на основі борної кислоти, воно допомагає зменшити кількість пустоцвітів, стимулює утворення зав’язі та підвищує стійкість культури до різних поширених захворювань, зокрема до гнилі.

Городники розповіли, як врятувати огірки від спеки в 2025-му
Городники розповіли, як врятувати огірки від спеки в 2025-му

Першим кроком потрібно розчинити 0,5 чайної ложки борної кислоти в 50 мілілітрах гарячої води, потім додати цю рідину до відра з чистою водою, перемішати й полити огірки під корінь. Городники радять проводити таку обробку тричі. Таким чином, ваші огірки будуть врятовані від спеки й вродять на максимум.

Схожі статті

Влітку на Вінниччині “годують” кабачки не добривом, а звичайною крупою – океан врожаю

Потужне добриво для кабачків у Вінницькій області готують не з курячого посліду або магазинних добрив. Городники вигадали новий лайфхак – відібрали пшоно в курочок і зробили з нього поживний настій.

Це не добриво, а чарівна паличка: ось чим на Одещині полити перець після посадки в ґрунт в 2025

Якщо ви вже встигли посадити перець у відкритий ґрунт, тоді саме час його підживити – що радять внести досвідчені городники під кожен кущ цієї культури?

Понад 13 кг з одного куща: полийте картоплю цим до кінця червня – не добриво, а чемпіон 2025

Кожен городник, коли налаштований отримати величезний врожай картоплі, робить все можливе для того, щоб так сталося – чого саме потребує бульба в червні?

До 15 червня – одне, після 15 червня – інше: 2 добрива для перців, які треба знати, коли давати

Вирощування солодкого перцю на домашньому городі має свої нюанси. Один з них стосується підживлення. Які добрива та коли вносити – розповідаємо читачам "Сенсації".

Цю 1 дію з морквою потрібно зробити до 15 червня: запорука багатого і якісного врожаю

Не секрет, що морква є вибагливою до поливу, але також для гарного росту її потрібно забезпечувати необхідними поживними речовинами – що, коли і як треба внести під рослину?

Гортензія заграє новими фарбами: як 1 інгредієнт може змінити колір квітки на блакитний

Рожева гортензія стане блакитною, якщо ви зробите одну просту дію – додаю цей 1 продукт з кухні в ґрунт і результат прямо на око. Секрети садівників.